jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۷۰۴۷۴   ۳۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۲۱:۰۷

آتش سوزی فروشگاه پوشاک در بازارتهران با عملیات نفسگیر نیروهای آتش نشان مهار شد.

مهار آتش سرکش فروشگاه پوشاک در بازار تهران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، طی تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 4، 107 و 7 به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی را ساعت 15:01 روز گذشته به بازار تهران، چهار سوق بزرگ روانه کرد.

علیرضا حسنی افسر آماده منطقه پنج عملیات در این خصوص گفت: یک فروشگاه پوشاک که مساحت آن به 30 مترمربع می رسید و دارای دو طبقه انباری مملو از پوشاک بود آتش گرفته و کاملاً شعله ور بود.

وی با اعلام اینکه شعله های آتش به دو طبقه انباری این فروشگاه سرایت کرده و در حال گسترش بود، ادامه داد: نیروهای آتش نشانی با بکارگیری تجهیزات مخصوص و لوله های آبرسانی از چندین سمت خود را به کانون آتش سوزی رساندند و مشغول مهار شعله های سرکش آتش شدند.

این افسر آماده با اشاره به اینکه خوشبختانه در این حادثه به هیچکس آسیبی نرسید، تصریح کرد: آتش نشانان در یک عملیات نفسگیر شعله های آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند و پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به مالک فروشگاه، مأموریت خود را به پایان رساندند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان علت یابی آتش نشانی تهران در دست بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر