در پایان دومین روز از یازدهمین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی نوجوانان جهان، دو نماینده کشورمان توانستند مدال‌های نقره و برنز را کسب کنند.
کد خبر: ۹۶۹۷۹۰
گرد و خاک نوجوانان تکواندو کار ایرانی در کانادا ادامه دارد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، یازدهمین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی نوجوانان جهان 2016 با حضور 800 تکواندوکار از 110 کشور جهان از 26 آبان‌ ماه در شهر «بورنابی» کانادا آغاز شده و به مدت پنج روز ادامه دارد.

در روز دوم این رقابت‌ها مبارزات تکواندوکاران اوران 46-، 49- کیلوگرم دختران و 51- و 55- کیلوگرم پسران پیگیری شد که ستاره چابکی (وزن سوم)، فاطمه جعفری (وزن چهارم)، ابراهیم صفری (وزن سوم) و علی باصری (وزن چهارم) نمایندگان کشورمان بودند.

در گروه پسران ابراهیم صفری موفق به کسب مدال نقره شد، علی باصری نیز به مدال برنز این رقابت ها دست یافت و دو نماینده دختر کشورمان ستاره چابکی و فاطمه جعفری از کسب مدال بازماندند.

در روز اول این مسابقات مبینا نژاد تکواندوکار وزن 42- کیلوگرم کشورمان با پنج پیروزی متوالی و بدون از دست دادن حتی یک امتیاز به مدال طلای قهرمانی نوجوانان جهان دست یافت و حمیدرضا هادیان، امیر ولی‎پور و سیده کوثر حسینی از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
رضا
-
۱۸:۳۴ - ۲۸ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
45 سال پیش زمانیكه در زمان خدمت مقدس سربازی یكی از افسران فرمانده ما یادش بخیر( سروان تولمی ) به ما گفت كه"ما ایرانی ها بهترین تركیب بدنی را برای ورزش های رزمی در دنیا داریم " او با لهجه شیرین شمالی افسری بسیار باهوش و مطلع بود .

نیازمندی ها