jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۹۵۵۶   ۲۷ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تصویربردای سریال «از اینجا تا اونجا» به کارگردانی مسعود عسگری و تهیه‌کنندگی جمشید تربتی در تهران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سریال، مسعود عسگری که پیش از این مجموعه‌هایی چون سوءتفاهم، دو روی سکه و کمی دور کمی نزدیک را با محوریت پیشگیری از گرایش به مصرف مواد مخدر ساخته است، این‌بار نیز با همین محوریت و با موضوع‌های مرتبط با مواد مخدر مجموعه «از اینجا تا اونجا» را کلید زد.

این مجموعه از سه اپیزود متفاوت در سه دوره زمانی حجر، قجر و حال تشکیل شده که در هر کدام از این دوران بازیگران ثابت و مهمانان جلوی دوربین رضا مقصودی و محمود رضایی خواهند رفت.

در لوکیشن دوران حال بازیگرانی چون: داریوش سلیمی، افشین نخعی، مجید شهریاری، امیر زریوند، علی ابوالحسنی و با حضور آرش نوذری به ایفای نقش خواهند پرداخت. ضمن این‌که در این لوکیشن 60 بازیگر مهمان نیز در کنار بازیگران اصلی به هنرنمایی خواهند پرداخت.

در دوران قجر نیز شیوا خسرو مهر، محمدرضا عباس‌نژاد، فرهاد بشارتی، مرجان سپهری، نادر داهیم، علیرضا ناصحی و با حضور شهرزاد عبدالمجید به ایفای نقش پرداخته و 20 بازیگر مهمان در کنار آنها حضور خواهند داشت.

و اما در لوکیشن عصر حجر حضور بازیگرانی چون: حامد وکیلی، مرضیه صدرایی، طناز دهقان، اشکان کشتاسبی و مهسا نوعی قطعی شده است و سایر بازیگران نیز بزودی از سوی گروه کارگردانی انتخاب خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر