وزیر اطلاعات به مناسبت پیاده‌روی اربعین حسینی در پیامی گفت:‌از محضر عزیزان عاشق که توفیق زیارت یافته‌اند، از صمیم دل استدعا داریم که خدمتگزاران خویش در عرصه امنیت، سربازان گمنام امام زمان (ارواحنا له الفدا) و این خدمتگزار کوچک را با برکت دعای خود همراه نمایند.
کد خبر: ۹۶۹۱۶۳
پیام وزیر اطلاعات به مناسبت پیاده‌روی اربعین

به گزارش جام جم آنلاین ، متن پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات به شرح است:

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

بار دیگر، شمیم روح‌افزای اربعین حسینی (علیه السلام) دل و جان میلیون‌ها مشتاق زیارت تربت پاک حضرتش را نوازش داده، کاروان‌های دلداده با زمزمه عاشقانه و اشک‌های غمگنانه، آهنگ دیار قبله دل‌ها نموده و پروانگان عاشق، به عشق طواف شمع فروزان حرم پاکش به پرواز درآمده‌اند.

در این شور و نوای شیفتگی و شیدایی کربلا و تربت پاک شهیدان، کدامین دل واله و شیدا است که سودای سلام بر سالار شهیدان در سر نداشته باشد و کدامین جان به سوگ نشسته است که پروانه‌وار به سوی آن دیار پر نکشد.

در این روزها، فوج فوج زائرین حسینی، در اوج سادگی و اخلاص و معرفت، با پای دل، زائر مراد دل‌ها می‌شوند و چه بسیار عاشقانی که از سفر عشق، جا مانده و دل خود را با زائرین، همراه نموده‌اند.

برای همه‌ی زائرین حسینی(علیه السلام) از خداوند بزرگ آرزوی سلامتی و توفیق زیارتی با معرفت و برای خادمین با اخلاص آنها (در ایران و عراق) آرزوی قبولی خدمت به زائران حسینی را مسئلت دارم. از محضر عزیزان عاشق که توفیق زیارت یافته‌اند، از صمیم دل استدعا داریم که خدمتگزاران خویش در عرصه‌ی امنیت، سربازان گمنام امام زمان (ارواحنا له الفدا) و این خدمتگزار کوچک را با برکت دعای خود همراه نمایند.

باشد که دعای خیر شما مایه‌ی توفیق روزافزون فرزندانتان در صیانت از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری‌های حکیمانه‌ی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، حفظ و حراست از امنیت کشور و صیانت از آرامش ملت عزیز و سربلندتان باشد.

سید محمود علوی وزیر اطلاعات

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
زائر جوان ایرانی
-
۰۰:۳۰ - ۲۶ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
بوی گل ها از فضا، می رسد با دود و خون
یاد روزی كین زمین، غرق آتش بود و خون
هر طرف نخلی ز پا افتاده بود
پا و دست و سر جدا افتاده بود
عمه جان زینب
بر مشامم می رسد عمّه بوی كربلا
می كنم با خون دل، جستجوی كربلا
من به صحرا، اشك من بر رخ دوید
در تكاپوی عزیزان شهید
عمه جان زینب
دست گلچین بشكند، كین جنایت آفرید
لاله ها را پر شكست، باغبان را سر برید
غنچه خونین من اصغر كجاست؟
لاله سرخم علی اكبر كجاست؟
عمه جان زینب

نیازمندی ها