jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۹۰۹۶   ۲۶ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس انجمن خوشنویسان ایران با اشاره به فعالیت شعبه‌های انجمن خوشنویسان در کشورهای اروپایی ازجمله فرانسه، انگلستان و کانادا، عنوان کرد: لازمه گسترش خوشنویسی در کشورهای دیگر تقویت بخش برون‌مرزی است.

غلامحسین امیرخانی با بیان این‌که هنر خوشنویسی یک هنر ملی و تاریخی است، به ایسنا گفت: خوشنویسی یکی از هنرهای دیرینه‌ای است که به‌عنوان شناسنامه کشورمان شناخته می‌شود. به گفته او ، کل فرهنگ ما نیازمند معرفی شایسته است تا غرب بداند چنین فرهنگ و میراثی وجود دارد. در واقع هنر و فرهنگ می‌تواند اولین سفیر ما به سمت دنیای پیشرفته امروز باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر