jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۶۹۰۵۸   ۲۶ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یازدهمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان با حضور 800 تکواندوکار از 110 کشور جهان از امروز در کانادا آغاز می‌شود. در روز نخست این رقابت‌ها تکواندوکاران اوزان 45- و 48- کیلوگرم در گروه پسران و اوزان 42- و 44ـ کیلوگرم در گروه دختران به دیدار رقبای خود می‌روند.

امیر ولی‌پور تکواندوکار وزن 45- کیلوگرم که پس از یک دور استراحت باید با برنده دیدار دو نماینده اوکراین و اردن مبارزه کند، در وزن 48- کیلوگرم نیز حمیدرضا هادیان به مصاف نماینده آمریکا می‌رود.

مبینا نژادکته‌سری در وزن 42- کیلوگرم در اولین مبارزه‌اش با نماینده مکزیک دیدار می‌کند و در وزن 44- کیلوگرم هم سیده کوثر حسینی رودرروی نماینده قبرس قرار می‌گیرد. این دوره از مسابقات پنج روز به طول خواهد انجامید و هر روز دو نماینده در بخش پسران و دو نماینده در بخش دختران از تیم ایران به دیدار رقبای خود می‌روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر