دو متجاوز که با فریب دختران نوجوان دانش آموز آنان را می ربودندو به خانه مجردی شان می بردند به دام پلیس مشهد افتادند.
کد خبر: ۹۶۸۷۲۰
اقدام زشت 2 پسر جوان با دختران دانش آموز

به گزارش جام جم آنلاین ، سرتیپ دوم بهمن امیری مقدم ، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در گفتگو با رکنادر تشریح عملیات شناسایی و دستگیری دو عامل اغفال دانش آموزان دختر گفت:با اعلام ناپدید شدن یکی از دختران دانش آموز توسط مسوولان مدرسه و پدر و مادر این دختر و نگرانی شدید از این بابت هماهنگی های لازم با توجه به اهمیت موضوع به عمل آمده و دستورات برای پیگیری این پرونده صادر شد.

وی گفت:هدایت این پرونده را سرهنگ محمد بوستانی رییس پلیس مشهد بر عهده داشت و تیم های آگاهی کلانتری پنج تن مشهد با تحقیقات گسترده دریافتند جوانی موتورسوار دختر نوجوان را اغفال و سوار بر موتورش او را به مکان نامعلومی انتقال داده است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار داشت: پس از دقایقی پدر و مادر این دختر دانش آموز در تماس با ماموران پلیس اعلام کردند مردی جوان نقشه ای شیطانی برای فرزندشان داشته که دختر نوجوان به نام فرشته موفق به فرار( Escape) از خانه مجردی این شیطان (Evil ) شده است. سردار سرتیپ دوم بهمن امیری مقدم گفت: بدین ترتیب ماموران کلانتری ۳۸پنج تن با پیگیری های گسترده جوان موتور سوار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری او وارد عمل شدند.

وی تصریح. کرد: در این مرحله خانواده چند دانش آموز دیگر نیز که از مزاحمت های پسر جوان در مسیر مدرسه برای فرزندان شان خسته شده بودند از پسر جوان شکایت کردند و ماموران در این مرحله موفق به دستگیری احسان 22 ساله شدند.

تحقیقات برای کشف اقدامات مجرمانه این پسر جوان که از طریق پیامک و شبکه های مجازی طعمه های خود را از بین دختران دانش آموز انتخاب کرده و نقشه پلیدی در سر داشت ادامه دارد.

رییس پلیس استان خراسان رضوی گفت:ماموران کلانتری پنج تن همزمان با اجرای این ماموریت ضربتی به سرنخ های دیگری نیز از دام پهن شده برای دختران دانش آموز در یک فروشگاه محصولات فرهنگی که در مسیر رفت و آمد دانش آموزان بود خبر داد.

سردار بهمن امیری مقدم گفت:این متجاوزنیز با اغفال دختران نوجوان و کم سن و سال قصد سو استفاده داشت که نتوانست نقشه خود را عملی کند و تنها با چند دختر رابطه دوستی برقرار کرده بود که با اعلام شکایت والدین این دختر و با توجه به مستنداتی که پلیس در اختیار داشت او دستگیر شد و تحقیقات از این متهم نیز ادامه دارد.

سردار بهمن امیری مقدم با اشاره به این مطلب که پلیس خراسان رضوی با همکاری آگاهانه مردم و به پشتوانه حمایت های دستگاه قضایی با افرادی که نیت های پلیدی در سر می پرورانند و نظم و آرامش امنیت شهروندان را خدشه دار می کنند برخورد جدی و قانونی خواهد کرد. وی از همکاری مسوولان مدرسه و خانواده دختر ناپدید شده تشکر کرد و از خانواده ها خواست در فضایی دوستانه ضمن نظارت بر رفت و آمدها و همچنین نحوه استفاده فرزندان خود از شبکه های اجتماعی در مورد عواقب رفتارهای خطرناک نیز به فرزندان خود آگاهی لازم را ارایه دهند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۶
علی
-
۰۰:۰۹ - ۲۵ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
اون دخترها هم حتما خیلی پاك و معصوم بودن كه سوار موتور پسرهای غریبه میشدن
نوذر
-
۰۸:۰۱ - ۲۵ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
این دخترهای اینجوری خودشان مقصرند كه سوار موتور پسرها میشوند. تو محله ی ما هم بود كه دائم ترك موتور پسره بود. آخرش هم پسره رو گول زد و تور زد.!!!!
مریم
-
۰۸:۲۶ - ۲۵ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
كسی كه در 22 سالگی اینقدر وقیح و وحشی باشه امیدی به اصلاحش نیست .
میثم ... خزانه بانك ملت
-
۱۸:۱۶ - ۲۵ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
تا حالا دقت كردید تمام جنایت ها و خیانت ها همه داره تو مشهد اتفاق می افته ؟ مسئولین كاری كنند
Reza
-
۲۰:۳۹ - ۲۵ آبان ۱۳۹۵
نتیجه تحجر و سخت گیری های بی دلیل همین میشه دیگه
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۶
۰
۰
با احترام این كار بسیار كثیفیه اما یه چیزی رو نمی فهمم چه جوری روز روشن دختر رو به زور (اغفال) سوار موتور كرده و برده.......یعنی دختره راضی نبوده؟؟؟

نیازمندی ها