برنامه امروزی ها که از شنبه تا چهارشنبه پخش می شود، امروز میزبان محسن افشانی، بازیگر است و او درباره ناهنجاریها و هنجارهای جامعه صحبت می کند.
کد خبر: ۹۶۷۹۷۹
محسن افشانی مهمان امروزی ها می شود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی برنامه، احسان ارغوانی، طراح و تهیه کننده برنامه در این باره گفت: امروز میزبان محسن افشانی، بازیگر هستیم. او در برنامه امروز درباره موضوع هنجارها و ناهنجاریها پاسخگوی سئوالات پدرام کریمی خواهد بود.
از چندی پیش یک آیتم زنده با نام وقتت هنوز تموم نشده به برنامه اضافه شده است. در این آیتم 10 دقیقه به مهمان برنامه زمان داده و از او 20 سئوال پرسیده می شود. هر سئوال یک امتیاز دارد. سئوالات هم خاص و مربوط به درونیات و خلوت آدم هاست و امتیاز نهایی در پایان نشان می دهد که مهمان برنامه تا چه میزان امروزی هست. ضمن اینکه مهمان برنامه باید مدیریت زمان داشته باشد تا بتواند پاسخگوی بیشتر سئوالات باشد. معمولاً آیتم های برنامه ها تولیدی است، اما این آیتم زنده است تا جذابیت اش برای مخاطبان بیشتر شود.
برنامه امروزی ها با محوریت دغدغه ها و معضلات جوانان در حوزه های مختلف همچون اعتیاد، فضای مجازی، بیکاری، موسیقی، مد، ازدواج، مهاجرت، آشنایی قبل از ازدواج، بازار کار، ثروت، ورزش، تفریح و سرگرمی، و ... از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 و45 دقیقه به مدت یک ساعت پخش خواهد شد.
اقشار مختلف همچون، ورزشکاران، خوانندگان، بازیگران، کارشناسان و ... مهمان برنامه امروزی ها هستند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها