وقتی روز چهارشنبه هیلاری کلینتون برای سخنرانی پذیرش شکست در مقابل رسانه ها حاضر شد، لباسی به رنگ بنفش و طوسی پوشیده بود. حدس‌های زیادی در باره رنگ بنفشی که خانم کلینتون برای این سخنرانی پوشید، از سوی رسانه ها زده شد، اما این رنگ سمبل چه می تواند باشد؟
کد خبر: ۹۶۷۱۲۲
راز رنگ بنفش لباس کلینتون پس از شکست در انتخابات

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فرادید، خانم کلینتون سخنرانی پذیرش شکست را با کلمه هایی مثل اتحاد و باور به دموکراسی آغاز کرد. خیلی ها رنگ بنفش بلوز او را که با کراوات شوهرش بیل کلینتون ست شده بود، ضمیمه ای به پیامش پنداشتند.

وقتی روز چهارشنبه هیلاری کلینتون برای سخنرانی پذیرش شکست در مقابل رسانه ها حاضر شد، لباسی به رنگ بنفش و طوسی پوشیده بود. حدس‌های زیادی در باره رنگ بنفشی که خانم کلینتون برای این سخنرانی پوشید، از سوی رسانه ها زده شد، اما این رنگ سمبل چه می تواند باشد؟هیلاری کلینتون سخنرانی پذیرش شکست را با کلمه هایی مثل اتحاد و باور به دموکراسی آغاز کرد. خیلی ها رنگ بنفش بلوز او را که با کراوات بیل کلینتون ست شده بود، ضمیمه ای به پیامش پنداشتند.

ایالت های چرخشی در آمریکا در طول انتخابات اغلب «ایالت های بنفش» نامیده می شوند (ترکیبی از رنگ قرمز و آبی، نشان دو حزب جمهوریخواه و دموکرات آمریکا) و خانم کلینون در سخنرانی اش به این ایالت ها اشاره می کرد که تعداد آراء آنها خیلی به هم نزدیک بود و تا لحظه آخر معلوم نبود که اکثریت آرا به کدام کاندیدا تعلق خواهد گرفت.

کلینتون گفت «ما دیدیم که کشورمان عمیق تر از آنچه که فکر می کردیم از هم جدا شده. ولی من هنوز به مردم آمریکا باور دارم. و همیشه خواهم داشت. و اگر اینطور باشد، پس باید نتایج انتخابات را بپذیریم و به آینده بنگریم.»

برای خیلی ها رنگ بنفش نشانگر و بازتاب دهنده مفهموم این کلمات و جملات بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۷
سحر
-
۱۶:۲۴ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
هیلاری كلینتون علی رغم اینكه چوب زن بودنش رو خورد در انتخابات اخیر آمریكا، اما از اون بدتر، چوب شوهرش بیل كلینتون رو خورد. خاطرات وحشتناكی رو این آقای كلینتون در ذهن آمریكایی ها زمانی كه رئیس جمهور بود به یادگار گذاشته.
جوان
-
۲۱:۵۵ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
خواهر كجا خانم كلینتون چوب زن بودنش رو خورد چرا جوسازی میكنی
مریم
-
۱۷:۱۰ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
جام جم علاوه بر همه ی صفت های خوبت تازگی ها كور رنگی هم گرفتی!!!!كجای این لباس طوسی هست؟؟؟!!!فقط بلدی سریع یه خبر رو از جای دیگه كپی كنی؟؟در ضمن غلط املایی داری باز....به جای كلینتون نوشتی كلینون
روح الله
-
۱۸:۱۴ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
جام جم هر جور كه باشی من قبولت دارم
علی
-
۲۲:۰۳ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
بار اخرت باشه ها
روح الله
-
۱۸:۱۷ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
فتنه و نیرنگ در كشور یانكیها بیداد به وسعت دروغ های كلینتون میكنه // راستی این روزنامه های زرد این روزا بدجوری از درمانده شدن كلینتون فلاكت زده شده اند// یك روز رسوایی قضیه دكتره و امروز رسوایی انتخابات امریكن
عادل
-
۲۱:۱۷ - ۲۱ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
اینجانب از باب وظیفه مراتب سپاسگزلری خود را از كارمندان خبرگزاری وزین جام جم اعلام می كنم. منتظر تداوم اخبار جدید و روشنگرانه شما هستیم. «یا حق»

نیازمندی ها