jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۹۶۶۱۵۳ ۱۸ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۴

با معلق شدن شماره‌ گذاری خودروهای ساخت آمریکا حتی با برند غیرآمریکایی 2 شرکت ایرتویا و گلرنگ موتور در روزهای اخیر شاهد موج انصراف خودروهای ثبت نامی خود هستند!

موج انصراف از ثبت‌نام خودروهای ژاپنی ساخت امریکا

به گزارش جام جم آنلاین از پرشین خودرو، تعداد زیادی از خریداران مدل‌های هیبرید تویوتا یعنی پریوس و کمری از خرید این خودروها انصراف داده و درخواست عودت پیش‌ پرداخت‌هایشان را کرده‌اند.

البته از چند ماه پیش ورود تویوتا کمری هیبرید ساخت امریکا متوقف شده بود و نمایندگی تویوتا نسل قبلی کمری هیبرید را برای فروش عرضه می‌کرد، اما حال این مشکل گریبان مدل پریوس را هم گرفته است. همچنین عرضه هوندا آکوردهای ساخت امریکا با مشکل روبه‌رو شده است و فعلا امکان شماره‌گذاری آن نیست. با این اوضاع قیمت مدل‌های پلاک شده این خودروها افزایش یافته است و مدل‌های پلاک نشده کاهش قیمت چشمگیری پیدا کرده ‌است.

شرکت‌های ایرتویا و گلرنگ موتور با حل نشدن مشکل شماره‌گذاری خودروهای ساخت امریکا با موج انصراف از خرید مواجه شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نوذر
-
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
دست از این بازیها بردارید بوالله.....خودرو آمریكایی یعنی چه؟ هیوندا و كیا كه اصل آمریكاییه.
۰
۰
حمید
-
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
دست بردارید از این بچه بازیها...
اگه قرار به این باشه نود درصد وسایل حرفه ای پزشكی امریكای هستند یا اكثر برند های معتبر جهان یا منشا امریكایی دارن یا سهام دار امریكایی... چرا داریم سر خودمون شیره میمالیم....
۱
۰
فضول
-
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۸
تكنولوژی موتور ماشینهای هیوندای و كیا موتورز از كره نیست و از جنرال موتورز امریكاست !!! تا چند سال پیش حتی موتور خودرو كره ای دوو از جنرال موتور بود كه در كرمان موتور مونتاژ میشد, یعنی در واقع ماشین امریكاییه
۰
۰
محمد
-
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
كی گفته پریوس ساخت آمریكاست؟!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر