رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: باید اذعان کرد که در کشور هیچ دیپلماتی زبده‌تر و قوی‌تر از مقام معظم رهبری نداریم.
کد خبر: ۹۶۶۰۸۰
هیچ دیپلماتی زبده‌تر از رهبری در کشور نداریم/دست امثال سردار سلیمانی‌ها را باید بوسید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس ؛ سید محمدصادق خرازی در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در محل دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با طرف‌های مقابل اظهار کرد: موضوع تمایل آمریکا به مذاکره با ایران از طرف یک کانال و واسطه از کشور عمان با ایران مطرح شد.

این فعال سیاسی با بیان سقفی که مقام معظم رهبری از ابتدا برای مذاکرات تعیین کردند، افزود: برای مذاکرات از سوی معظم‌له سقف و کف تعیین شد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب توصیه داشتند که اولاً مذاکرات باید در موضوع هسته‌ای باشد و ثانیاً در سطح وزرا نباشد، اضافه کرد: باید اذعان کرد که در کشور هیچ دیپلماتی زبده‌تر و قوی‌تر از مقام معظم رهبری نداریم.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان بیان کرد: برجام معاهده‌ای آسمانی نیست و مطرح کردن برجام‌های دیگر شایسته کشور نیست، بنابراین در بحبوحه‌ای که قدرت اول منطقه هستیم و در طول سده‌های اخیر چنین قدرتی نداشته‌ایم شایسته نیست که چنین موضعی داشته باشیم.

خرازی، اطاعت از مقام معظم رهبری را لازم و واجب دانست و توضیح داد: توصیه می‌کنیم که برخی از دل برجام هسته‌ای برجام‌های دیگر نسازند.

وی با قدردانی از نیروهای نظامی از جمله بسیج و سپاه گفت: باید دست امثال سردار سلیمانی‌ها را برای امنیت کشور بوسید.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با انتقاد شدید از برخی اصلاح‌طلبان گفت: نباید مستبدانه برخورد کرد و اجازه صحبت‌ به منتقدان نداد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
ناشناس
-
۰۹:۳۲ - ۱۸ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
مطمئنم می خواهد ریس جمهور شود
بنده خدا
-
۰۹:۵۲ - ۱۸ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
زنده باد سردار سلیمانی
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۰۱ دی ۱۳۹۵
۰
۰
هر كسی واسه ما شده اصلاح طلب :) شما اصلاح طلب نیستی و بیخود خودت را به اصلاحات نچسبان.

نیازمندی ها