مدیرکل راهداری استان تهران بابیان اینکه زائران اربعین این استان از مرز مهران جابجا می‌شوند، از عدم محدودیت فروش بلیت در ایام اربعین از پایانه‌های تهران به مقصد سایر استان هاخبرداد.
کد خبر: ۹۶۵۷۰۱
اعزام زائران تهرانی اربعین از مرز مهران

به گزارش جام جم آنلاین از وزارت راه و شهرسازی، مجیدرضا نصرالله نژاد گفت: بر اساس تقسیم‌بندی صورت گرفته زائران اربعین استان تهران از مرز مهران اعزام می‌شوند.

وی افزود: هماهنگی لازم با تشکل‌های صنفی برای جابجایی زائران اربعین انجام شده و ظرفیت روزانه تردد هزار اتوبوس از ۲۰ تا ۲۹ آبان به مقصد مهران فراهم شده، همچنین با همکاری انجمن صنفی داخلی و شرکت‌های بین‌المللی ۳۰ کامیون برای جابجایی اقلام موردنیاز مصرفی زائران اربعین درحال اعزام است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تهران با بیان اینکه از ۳۰ آبان هزار اتوبوس خالی از تهران برای بازگرداندن زائران اربعین به مرز مهران فرستاده می‌شود، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال با افزایش ۲۰ درصدی زائران اربعین استان تهران مواجه شویم.

وی از برگزاری جلسه‌های مشترک با پلیس راه، امدادخودرو و اورژانس خبر داد و گفت: اتوبوس‌های اورژانس در ساوه و قم مستقر و معاینه فنی خودروها به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود، همچنین سه جرثقیل امداد در محورهای فیروزکوه، قم و ساوه مستقر می‌شود و هماهنگی لازم برای تامین سوخت موردنیاز خودروها انجام شده است.

نصرالله نژاد افزود: از رانندگان درخواست داریم تجهیزات موردنیاز و تمهیدات تامین ایمنی را همراه داشته باشند و با راهداران استان برای سهولت تردد همکاری کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها