دبیر ستاد اربعین سازمان منطقه آزاد اروند از حذف عوارض زائران اربعین از روز گذشته در مرز شلمچه خبر داد.
کد خبر: ۹۶۴۳۸۱
عوارض خروجی زائران اربعین در شلمچه حذف شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سید علی موسوی اظهار کرد: در تمامی مرزهای کشور عوارضی بابت خروج زائران در نظر گرفته می شود که با تصمیم هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند و شخص مدیرعامل این سازمان، امسال نیز عوارض خروجی زائران از شلمچه، مسیر دریایی اروند رود و فرودگاه آبادان حذف شد تا زائران اربعین حسینی با هزینه کمتر و شرایط مناسب تری اقدام به زیارت اربعین کنند.

وی افزود: سال های قبل نیز این عوارض از سوی سازمان منطقه آزاد اروند برای زائران بخشیده می شد و امسال نیز این اتفاق افتاد و از روز گذشته به مدت 20 روز، زائران بدون پرداخت عوارض مربوط به سازمان منطقه آزاد اروند می توانند از مرز خارج شوند.

موسوی، هدف این سازمان در مراسم اربعین را نه کسب درآمد که تسهیل شرایط عبور و مرور زائران عنوان کرد و گفت: شرایط خوبی در مرز شلمچه و سایر مسیرهای خروجی این منطقه فراهم شده است و زائران به راحتی در این مسیر در حال تردد هستتد.

دبیر ستاد اربعین منطقه آزاد اروند تصریح کرد: شرایط مهیا شده به گونه ای است که ما در مرز شلمچه، روزانه 100 هزار زائران را می توانیم به عراق اعزام کنیم که این رقم بسیار ایده آل است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
مریم نوذری
-
۰۰:۵۰ - ۱۵ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
خدا كنه پول نگیرن بابا این قدر ما به اینا كمك می كنیم دیگه پول برای چیه ؟ واقعن كه شورشو در اوردن !

نیازمندی ها