jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۶۳۸۱۳   ۱۲ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۲

وکیل تعدادی از شکات پرونده سازمان تامین اجتماعی گفت: مجموعا دادگاه بدوی برای مدیرعامل سابق تامین اجتماعی ۱۳۵ ضربه شلاق در نظر گرفته است.

۱۳۵ ضربه شلاق برای مدیر عامل سابق تامین اجتماعی

به گزارش جام جم آنلاین، مصطفی ترک همدانی در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر گفت: رای دادگاه مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شد.

وی افزود: این رای شامل سه بخش بابت شکایت های کارگران و سازمان تامین اجتماعی، آقایان پالیزدار و پیمان حاج محمود عطار و نماینده پیشین کرج و همسر قاضی اش است.

ترک همدانی گفت: هر چند که قاضی محترم دادگاه در بخش اول تمامی اعمال مجرمانه متهم را در برداشت اموال سازمان تامین اجتماعی بخوبی تشریح و تبیین کرده اما به گمان من در تطبیق عمل او با عنوان مجرمانه می توانست اختلاس را نیز تلقی نماید.

وکیل شکات پرونده تامین اجتماعی گفت: از این رو متهم لااقل محکوم به رد مال نیز میشد اما در حال حاضر به اتهامات تصرف غیر قانونی و اهمال در انجام وظیفه به تحمل 70 و 65 ضربه شلاق محکوم شده است.

وی خاطرنشان کرد: در بخش دوم نیز وی برائت حاصل کرده و در بخش سوم نیز محکومیت دارد.

ترک همدانی گفت: هر چند قاضی محترم دادگاه توانست اداره جلسات دادگاه را با استاندارد قانون آیین دادرسی کیفری برگزار کند اما من از خواندن این رای شوکه شدم و البته این رای قطعی نبوده و حتما تجدیدنظرخواهی خواهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
فرزین
-
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
مگر میتوانست این همه اتهامات آشكار ، كشك باشد و به این راحتی از همه آنها مبرا شد ؟
۰
۰
محمد
-
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
دزدی از بیت المال فقط همین .متاسفم
۰
۰
معراج
-
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
واقعا درد آوره!!!!شنیدن چنین حكمی برای چنین متهمی واقعا درد آوره//توی پرونده كهریزك جریمه 200هزار تومنی حالا هم شلاق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا بدا بحالمون با این قوه قضاییه مون!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
فرزاد
-
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
وای چه تنبیه شدیدی. اگه دزدیهای میلیاردی واقعا این باشه تنبیهشون از فردا میرم دزدی. خجالتم نمیكشن
۰
۰
رضا
-
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
حالا حساب كنید این كارو یه ادم عادی انجام بده بلای به سرش میارن كه یادش نره اما اگه اقازاده باشی یه تنبیه كوچلو و تموم
۰
۰
جواد
-
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
مردم رو با این دادگاههای فرمایشی سر كار گذاشتید.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها