jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۲۶۳۰   ۱۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

منصور پورحیدری این روزها روی تخت بیمارستان خوابیده است، گاهی به ‌آی‌سی‌یو می‌رود و گاهی برمی‌گردد. خانواده‌اش از همه مردم خواسته‌اند تا برای پدر معنوی استقلالی‌ها دعا کنند، اما هنوز هم هستند کسانی که کینه در دلشان دارند و حاضر نیستند به خاطر منصورخان هم که شده (حتی به صورت نمایشی)کنار هم ظاهر شوند.

هفته گذشته بود که مراسم نکوداشت منصور پورحیدری در یکی از تالارهای تهران برگزار شد، اما در عین تعجب هیچ کدام از مدیران فعلی آبی‌ها در این مراسم شرکت نکردند! دلیل آنها برای عدم شرکت در این مراسم هم یک چیز بود، این که میزبان این مراسم کاظم اولیایی بوده است و نفراتی همچون نظری جویباری و منزوی در آن شرکت داشتند. در این که اختلاف‌هایی بین مدیران سابق و مدیران فعلی استقلال وجود دارد شکی نیست، اما چه خوب می‌شد به خاطر منصور پورحیدری هم که شده، این مدیران ساعاتی را تحمل می‌کردند و برای شاد کردن دل پدر معنوی آبی‌ها در این مراسم حضور پیدا می‌کردند، اما نه‌تنها این اتفاق نیفتاد بلکه مدیران فعلی و در راس آنها افتخاری مدیرعامل استقلال حاضر نشدند تا در این مراسم حضور پیدا کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر