jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۶۲۶۳۰   ۱۰ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

منصور پورحیدری این روزها روی تخت بیمارستان خوابیده است، گاهی به ‌آی‌سی‌یو می‌رود و گاهی برمی‌گردد. خانواده‌اش از همه مردم خواسته‌اند تا برای پدر معنوی استقلالی‌ها دعا کنند، اما هنوز هم هستند کسانی که کینه در دلشان دارند و حاضر نیستند به خاطر منصورخان هم که شده (حتی به صورت نمایشی)کنار هم ظاهر شوند.

هفته گذشته بود که مراسم نکوداشت منصور پورحیدری در یکی از تالارهای تهران برگزار شد، اما در عین تعجب هیچ کدام از مدیران فعلی آبی‌ها در این مراسم شرکت نکردند! دلیل آنها برای عدم شرکت در این مراسم هم یک چیز بود، این که میزبان این مراسم کاظم اولیایی بوده است و نفراتی همچون نظری جویباری و منزوی در آن شرکت داشتند. در این که اختلاف‌هایی بین مدیران سابق و مدیران فعلی استقلال وجود دارد شکی نیست، اما چه خوب می‌شد به خاطر منصور پورحیدری هم که شده، این مدیران ساعاتی را تحمل می‌کردند و برای شاد کردن دل پدر معنوی آبی‌ها در این مراسم حضور پیدا می‌کردند، اما نه‌تنها این اتفاق نیفتاد بلکه مدیران فعلی و در راس آنها افتخاری مدیرعامل استقلال حاضر نشدند تا در این مراسم حضور پیدا کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر