jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۶۱۵۶۸   ۰۷ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۹

خطیب این هفته نماز جمعه تهران با بیان اینکه امروز خشم علیه آمریکا جهانی شده است، گفت: می بینم که چگونه این دو کاندیدای مزخرف آمریکا تمام شعارهایشان آدم کشی و جنایت است.

شعارهای کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا آدم ‌کشی است

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، آیت الله امامی کاشانی در خطبه های امروز نماز جمعه تهران با بیان اینکه بعد از پیامبر(ص) می خواستند مدینه را از وحی تهی کنند، گفت: امروز هم می خواهند اسلام را از محتوا بیاندازند و اساس دین را از بین ببرند.

وی افزود: امروز به عناوین مختلف اسلام را غلط تفسیر می کنند و کسانی که منکر آن هستند مانند آل سعود و حکام مرتجع منطقه را با خود همراه می کنند.

امامی کاشانی با بیان اینکه بعد از قیام کربلا سعی کردند امام سجاد(ع) را منزوی کنند، گفت: امام سجاد(ع) در خفقان شدید بود و با دعا مطالب را بیان می کرد اما امام زمان(عج) گرچه مضطر است اما خداوند قدرتی به او خواهد داد که بتواند حکومت جهانی به پا کند.

امامی کاشانی با اشاره تبلیغات انتخاباتی در آمریکا ادامه داد: به جای اینکه بگویند برای مردم آمریکا چه می کنند برخاسته اند و علیه ملت های مظلوم شعار می دهند. اگر ملت آمریکا به هویت خود برگردد یک نفر هم به این کاندیداهای ریاست جمهوری رای نخواهد داد.

خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: وقتی این کاندیداهای آمریکا به خود اجازه می دهند این گونه درباره ملت ها و کشورها صحبت کنند به خاطر این است که ملت ها هویت خود را از دست داده اند.

وی با بیان اینکه راه نجات دنیا انتظار فرج است گفت: اگر مسلمان ها بخواهند خود را پیدا کنند تنها راه آن انتظار فرج است و انتظار است که آدم را روی پا نگه می دارد. اگر مسلمانان و مردم عربستان به انتظار فرج بودند این حاکمان غلط و مرتجع را بیرون می کردند.

امامی کاشانی با بیان اینکه شیعه و سنی همه باید در انتظار فرج باشند، افزود: اهل سنت هم به فرج اعتقاد دارند. اگر ما در انتظار فرج باشیم آن وقت می توانیم خودمان را بیابیم و تسلیم این همه جنایات نشویم.

وی با اشاره به یوم الله ۱۳ آبان نیز گفت: ۱۳ آبان در پیش است. این روز، خشم ملت ایران بود اما از ۳۷ سال به این طرف این خشم ها گسترده تر شده چرا که مظلومان بیشتر شده اند.

خطیب نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه امروز خشم علیه آمریکا جهانی است شده است و این مختص به ایرانیان نیست افزود: امروز در سطح جهان مظلومان گسترده تر شده اند و امروز می بینیم که در عراق، سوریه، افغانستان، بحرین و یمن مسلمانها گرفتارند.

وی با اشاره به انسجام در ایران تصریح کرد: خوشبختانه به دلیل آنکه ایران رنگ انتظار دارد و به دلیل اینکه ولایت فقیه دارد از یک انسجام و تشکلی برخوردار است و حرکتی دارد و دشمن نیز برای همین انسجام برنامه ریزی و برای همین حرکت توطئه می کند.

امامی کاشانی با بیان اینکه امروز نیز می خواهند جامعه ما را همچون مدینه از اسلام تهی کنند، گفت: گرچه ما جوانان خوبی داریم ولی باز هم کم است و امیدوارم همه جوانان ما حالت انتظار و رنگ و بوی ولایت و مهدویت داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اختلافات با تعامل قابل حل است

اختلافات با تعامل قابل حل است

قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ ها، تامین‌کننده منافع ملی کشور است. البته باید این را هم در نظر داشته باشیم که منافع ملی کشور زمانی تامین می‌شود که در کشور میان مسؤولان هم‌صدایی و میان مردم وحدت وجود داشته باشد. چرا که یکی از مولفه‌های قدرت و امنیت کشور وحدت کلمه میان مردم و همصدایی مسوولان است.

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

با توجه به اظهارنظر اخیر آقای عراقچی، معاون وزیر خارجه کشورمان مبنی بر بررسی پیشنهاد حضور ایران در نشست غیررسمی با حضور آمریکا باید گفت به هیچ‌وجه نباید هیچ‌گونه مذاکره‌ای چه در سطح رسمی و چه در سطح غیررسمی با حضور آمریکا انجام شود.

بی‌اثری رفتارهای نمادین

بی‌اثری رفتارهای نمادین

همزمان با افزایش تحرکات دیپلماتیک و وعده‌های جدید از سوی غرب، ایران باید به‌عنوان یک الزام استراتژیک، اقداماتی را که در قالب قانون رفع تحریم‌ها شروع کرده به‌صورت کامل ادامه دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر