jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۶۱۰۷۰   ۰۵ آبان ۱۳۹۵  |  ۱۶:۰۸

نامزد جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با انتقاد مجدد از رقیب دموکرات خود، سیاست های وی در مود سوریه را زیر سوال برد.

سیاست کلینتون در قبال سوریه منجر به جنگ جهانی سوم می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، دونالد ترامپ گفت: سیاست های هیلاری کلینتون در قبال سوریه منجر به جنگ جهانی سوم می شود چون امکان درگیری مسلحانه با روسیه مسلح به تسلیحات اتمی وجود دارد.

ترامپ در ادامه گفت: به نظر من شکست دادن داعش بر متقاعد کردن بشار اسد رئیس جمهور سوریه، برای کناره گیری از قدرت ارجحیت دارد.

نامزد جمهوریخواهان آمریکا در ادامه از نبود وحدت در این حزب انتقاد کرد و گفت: اگر حزب جمهوریخواه آمریکا متحد باشد و همه از من حمایت کنند در انتخابات ریاست جمهوری پیروز می شوم.

ترامپ در ادامه به تنش های بوجود آمده میان آمریکا و فلیپین و همچنین اظهارات ضد آمریکایی «رودریگو دوترته» رئیس جمهور فلیپین پرداخت و در این رابطه از کاخ سفید انتقاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر