jamejamonline
فارس عمومی کد خبر: ۹۵۸۶۱۷   ۲۹ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۰

فرمانده انتظامی فارس از دستگیری دو کلاهبردار تبعه خارجی در شیراز و کشف 800 هزار یورو اسکناس جعلی از آنها خبر داد.

دستگیری کلاهبرداران خارجی با 800 هزار یورو تقلبی

به گزارش جام جم آنلاین از شیراز، سردار «احمدعلی گودرزی» گفت: از این دو کلاهبردار 16 بسته 500 برگی کاغذهای سیاه جعلی جهت تولید اسکناس های 100 یورویی (مجموعا 800 هزار یورو) و دو قوطی فلزی حاوی پودر و مواد شیمیایی و تعدادی دستکش و ماسک یک بار مصرف کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی به محض اینکه از حضور این دو کلاهبردار در شیراز مطلع شدند، با رصد فعالیت آنها متوجه شدند که این دو تبعه خارجی یکی از هموطنانمان را هدف کلاهبرداری خودشان قرار دادند و در ادامه با عنوان سرمایه گذاری 200 هزار دلار وجه نقد از وی دریافت می کنند.

گودرزی در تشریح عملیات دستگیری این دو کلاهبردار بین المللی گفت: کلاهبرداران با چاپ اسکناس های تقلبی ، تغییرات شیمیایی و ادغام اسکناس های جعلی و اصلی این مبلغ را به 800 هزار دلار افزایش می دهند و در نهایت با تبدیل این دلارها کلیه وجوه را واقعی می کنند.

فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد: تلاش‌های اطلاعاتی صورت گرفته و مشخص شدن نحوه عملیات این کلاهبرداران دستگیر شدند. در تحقیقات به عمل از متهمین بزه انتسابی اعتراف کردند که تحقیقات جهت شناسایی سایر همدستان و مالباختگان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اگر دین ندارید حداقل آزاده باشید
-
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
جرأت انتشار هویت این متهمین را ندارند ولی اگر افغانی بودند با تیتر درشت می‌نوشتند، برای اهداف خاص...
در اینگونه حوادث می‌نویسند از اتباع كشور همسایه یا از لفظ اتباع خارجی با هویت نامعلوم استفاده می‌كنند.
دیواری كوتاه‌تر از دیوار افغانیا نیست چون قشر بدبخت بیچاره‌ای هستند كه فقط در مشاغل سخت و زیان‌آور بایستی به كار گرفته شوند.
جام جم شرف داری منتشر كن
۰
۰
افسانه
-
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
لابد افغانستانی نبودند كه اسم كشورشون را ننوشتند
۰
۰

نیازمندی ها