سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات منتسب به یک ژنرال نظامی آمریکایی در خصوص نقش احتمالی ایران در حمله موشکی به سمت ناوهای آمریکایی در دریای سرخ را داستانی تخیلی و خیال پردازانه، مشکوک و بی اساس خواند و آن را به شدت رد کرد .
کد خبر: ۹۵۸۵۱۱
ایران اظهارات مقامات آمریکایی درباره حمله موشکی دریای سرخ را داستان سرایی و تخیلی خواند

به گزارش جام جم آنلاین،‌ بهرام قاسمی افزود: اظهارات ضد و نقیض و نامفهوم مقامات آمریکایی در روزهای گذشته، اظهاراتی خلاف، توام با سوء ظن و نابجاست که حاکی از سردرگمی آنان است .

قاسمی یادآور شد: همان گونه که پیش تر گفته ایم به نظر می رسد دولت آمریکا باید به جد و بیش از آنچه تصور می کند مراقب اقدامات آنانی باشد که برای مدتی است در یک تجاوز وحشیانه و تحمیلی در باتلاق جنگ یمن دست و پا می زنند و در یک تصور باطل برای نجات خود از ورطه این شکست مفتضحانه می خواهند با افزایش تنش و گسترش دامنه جنگ و خشونت، دیگران را به صحنه جنگ بی حاصل یمن وارد کنند.

وی در پایان تاکید کرد: بهتر آن است نظامیان آمریکایی که با کمک مستقیم و غیر مستقیم خود به نیروهای ائتلاف در جنایات علیه مردم یمن نقش غیر قابل انکاری دارند به جای فرافکنی، مانع جنایات و خونریزی های بیشتر شده و به کشتار مردم بی دفاع و مظلوم یمن توسط همپیمانان خود خاتمه دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
ایرانمهر
-
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
۰
۰
نمی دونم این آمریكائیها با این حرفها و موضع گیری ها دنبال چی هستند . به نظر میاد كه فقط اجرای اوامر و دستورات كسانی را كه می خواهند به ایران فشار وارد كنند رو اجرا می كنند و موضوع دیگری در كار نیست . و اگر اینجوری باشه واقعا براشون متاسفم كه ادعای ابر قدرتی دارند ولی در عمل باید گوش به فرمان چند كشور ضعیف تر از خودشون باشند .
آیدین
-
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
۰
۰
به احتمال زیاد این ژنرال نظامی آمریكایی , شیشه یا چیزی میزی زده بوده توی توهم بوده یك چیزی از خودش در كرده
محمدنبی
-
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
۰
۰
این آمریكاییها كی میخوان از خواب غفلت بیدار شند با تمام قوا به جنگ مسلمانان میرند هرچه بتونند تجهیجزات به آل حمار(سعود) می دند مردم بی دفاع یمن رو به خاك خون می كشند وقتی می بینند با جنگ نیابتی كه با آل حمار راه انداختنند نتوستند به جایی برسند و دم خروسشان از زیر بغل زده بیرون تا خون از دماغ یه آل حمار میاد بیرون فوری شروع مكنند به یتیم نوازی نوچهاشان به فضل خداوند چیزی به پیروزی حق بر باطل نماده انشاءالله.

نیازمندی ها