دکتر علی‌عسکری، رئیس رسانه ملی در نشست کارگروه برنامه ملی گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش‌های دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی بر ارائه گزارش از میزان پیشرفت 120 پروژه اولویت دار امسال تاکید کرد.
کد خبر: ۹۵۸۳۷۰

به گزارش روابط عمومی صداوسیما، دکتر علی‌عسکری لازمه گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی را درک ملموس نتایج آن از سوی مردم برشمرد و افزود: باید شاخص‌های پیشرفت در این مسیر همچون سهم کالای داخلی در بازار، احیای بنگاه‌های کوچک اقتصادی و اشتغالزایی تعریف شود و با انعکاس آن در رسانه ملی، جامعه را در جریان اهمیت تحقق این سیاست قرار داد.

رئیس کارگروه گفتمان‌سازی و فرهنگسازی اقتصاد مقاومتی با بیان این‌که اگر ملتی بازار خود را در اختیار کالاهای خارجی قرار دهد، بزرگ‌ترین عامل حیات اقتصادی خود را در اختیار بیگانگان قرار داده است، تصریح کرد: باید با اتکا به توانمندی‌های داخلی و تعامل عقلایی با دنیا برای انتقال دانش، توان رقابتی‌مان را در دنیا ثابت کنیم.

در این جلسه که با حضور معاونان وزیر علوم، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و مشاور رئیس‌جمهور و رئیس کتابخانه ملی ایران برگزار شد، بررسی گزارش طرح‌های مرتبط با ماموریت دستگاه‌های عضو کارگروه تصویب شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها