jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۵۷۴۶۶   ۲۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تحقیق در خصوص مرگ ابهام آمیز پسری در حمام خانه پدری ردپایی از یک زن را پیش روی بازپرس قرار داد.

ردپای یک زن در مرگ ابهام آمیز پسری در حمام

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، ساعت 6:30 دقیقه عصر پنج شنبه 22 مهرماه سال جاری پدر 62 ساله ای در تماس با ماموران کلانتری تهرانپارس از سناریوی مرموز حلق آویز شدن پسرش در خانه خبر داد.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس سجاد منافی آذراز شعبه سوم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات بیشتر به صحنه جرم حرکت کنند.

در این مرحله ماموران با حضور در طبقه 4 ساختمان با جسد مرد 43 ساله ای که در داخل حمام خود را حلق آویز کرده بود روبرو شدند.

پدر این قربانی به ماموران گفت: ساعت 6 عصر بود که برای خرید از خانه خارج شدم و پس از اینکه به خانه بازگشتم با وجود اینکه پسر داخل خانه بود کسی در را به رویم باز نکرد تا اینکه مجبور شدم از کلید استفاده کنم و وارد ساختمان شدم و وقتی پشت در رسیدم هرچه تلاش کردم در باز نشد تا اینکه در را هل دادم و با صحنه مرموزی روبرو شدم.

داخل خانه به هم ریخته شده بود و پنجره خانه شکسته شده بود هر چه پسرم را صدا کردم جوابی نشنیدم تا اینکه جسد حلق آویز شده اش را داخل حمام پیدا کردم.

این پدر ادامه داد: پسرم با زن جوانی در ارتباط بود و از چندی پیش با هم اختلاف پیدا کرده بودند و پسرم نیز پرخاشگر شده بود و می خواستم او را برای درمان پیش روانپزشک ببرم که این اتفاق رخ داد.

بنا به این گزارش، بازپرس منافی آذر با توجه به مرموز بودن صحنه دستور داد تا جسد قربانی به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات برای ابهامات موجود در پرونده از سوی ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها