وزیر اطلاعات با اشاره به درگیری و ناامنی در برخی کشورهای منطقه گفت: دشمنان ایران اسلامی بسیار تلاش کردند که در ایران ناامنی ایجاد کنند، اما با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)، و سایر نیروها هیچگاه موفق نبوده اند و ان شالله نخواهند بود.
کد خبر: ۹۵۷۲۶۴
تلاش دشمنان برای ایجاد ناامنی در ایران ناکام ماند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات امروز دوشنبه (۲۶ مهر ۹۵) در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه وزارت اطلاعات برای این تاسیس شده است تا مشکلات با پیشگیری حل شود و نگذاریم مشکلات، امنیتی شود گفت: هنر و وظیفه وزارت اطلاعات این است که مسائل اجتماعی را در مرحله اجتماعی بودن حل کند و نگذارد مشکلات سیاسی - امنیتی و هزینه ها زیاد شود.

علوی با بیان اینکه خیلی از مسائل امنیتی ریشه جغرافیایی، اجتماعی و اقتصادی دارد، افزود: این گونه مسائل باید همان زمانی که رخ می دهد، حل شود تا مسئله امنیتی نشود.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه دولت در شرایط سختی روی کار آمد گفت: با همه سختی ها امروز آرامش بی نظیری بر کشور حاکم است.

حجت الاسلام سید محمود علوی با اشاره به اینکه دولت، دولت سیاسی نیست افزود: همه تلاش دولت این است که مشکلات کشور به صورت اصولی رفع شود.

وی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی استانی حساس و مرزی است گفت: امروز با وجود همه ناامنی های منطقه، امنیتی بر ایران اسلامی حکم فرماست که در هیچ کشوری وجود ندارد.

حجت الاسلام سید محمود علوی این امنیت را حاصل یک تلاش جمعی در کشور دانست و گفت: همه مسئولان در تلاشند تا دغدغه های مردم رفع شود.

پس از این دیدار وزیر اطلاعات به دیدار امام جمعه بیرجند رفت و در ابتدای سخنان خود از فرهنگ بالای مردم استان گفت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
روح الله
-
۱۸:۴۶ - ۲۶ مهر ۱۳۹۵
۰
۰
زنده باد جمهوری اسلامی عزیز

نیازمندی ها