دیدار خیریه صلح با حضور ستاره‌های نامدار فوتبال جهان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۷۴۷
مارادونا، توتی، رونالدینیو و دیگران در بازی "صلح" (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، رونالدینیو، فرانچسکو توتی و دیگر ستاره‌های سابق و فعلی جهان به همراه دیه‌گو مارادونا در دیدار خیریه صلح در رم که توسط پاپ فرانسیس، رهبر مذهبی کاتولیک‌های جهان ترتیب داده شده بود، حضور پیدا کردند.

در این بازی ستاره‌هایی همچون هرنان کرسپو، کافو، جان‌لوکا زامبروتا، روبرتو کارلوس، خوان سباستین ورون و فابیو کاپلو حضور داشتند. در این بازی پسر مارادونا یعنی مارادونا جونیور هم حضور داشت و دقایقی برای تیم آبی‌پوش منتخب جهان بازی کرد.

این دیدار به برتری 4 بر 3 تیم منتخب لالیگا برابر تیم منتخب جهان انجامید. گل‌های منتخب لالیگا را کانوته (5)، بوخان (34)، کرسپو (67) و کاوناگی (78) به ثمر رساندند و در مقابل تیم منتخب جهان توسط دی‌ناتاله (یک)، توتی (22) و بوردیسو (68) به گل رسید.

ترکیب اصلی تیم منتخب جهان که پیراهن آبی پوشیده بود، به این شرح است: موندراگون، کافو، آلدایر، بوردیسو، کاندلا، تادی، کاربونه، مائوری، مارادونا، دی‌ناتاله و توتی.

تیم منتخب لالیگا هم که سفیدپوش بودند ابتدا با این بازیکنان به میدان رفت: بیتزاری، زامبروتا، مارکز، سانچس، آبیدال، داویدز، ورون، بوخان، رونالدینیو، کرسپو و کانوته.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها