jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۹۵۵۴۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۸

شرکت کره ای سامسونگ در پی آتش گرفتن گوشی های هوشمند «گلکسی نوت 7» (Galaxy Note 7 ) با صدور هشداری از تمامی مشتریان خود در سراسر جهان خواست تا این گوشی ها را خاموش کنند.

سامسونگ: گوشی نوت7 را خاموش کنید

به گزارش جام جم آنلاین ، اشکال در قسمت باطری این نوع از گوشی های جدید سامسونگ بوده و حتی با تعویض ان با باطری های جایگزین این مشکل همچنان وجود داشته و گوشی ها با حالت انفجاری آتش می گیرند.

سامسونگ در ماه اوت گذشته و به دنبال عرضه گوشی های «آیفون 7» شرکت «اپل» اقدام به عرضه گوشی های هوشمند گلکسی نوت 7 کرد که از آن موقع تاکنون با شکایت مشتریان خود مواجه است که می گویند گوشی های آنها آتش می گیرد.

آتش گرفتن گوشی برخی از مسافرانی که در پروازهای هوایی آن را با خود حمل می کردند باعث بروز اختلال در پروازهای هوایی شده و به همین دلیل اداره هوانوردی فدرال آمریکا با صدور بیانیه ای به تمامی مسافران پروازهای خطوط هوایی دراین کشور هشدار داد که این گوشی را با خود همراه نداشته باشند.

شرکت سامسونگ اشکال را در باطری های لیتیوم این نوع از گوشی های هوشمند خود می داند که منجر به گرم شدن بیش از اندازه دستگاه و آتش گرفتن آن می شود.

سهام این شرکت کره ای در «سئول» با پنج درصد افت مواجه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

تخریب و انتقاد در تعریف ماهیت و معنا با هم متفاوت هستند. به عبارتی، راه نقد از تخریب جداست، چرا که نقدکردن ملزومات و شرایطی دارد که یک منتقد باید به علم و تخصص آن مجهز باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر