jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۹۵۵۴۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۸

شرکت کره ای سامسونگ در پی آتش گرفتن گوشی های هوشمند «گلکسی نوت 7» (Galaxy Note 7 ) با صدور هشداری از تمامی مشتریان خود در سراسر جهان خواست تا این گوشی ها را خاموش کنند.

سامسونگ: گوشی نوت7 را خاموش کنید

به گزارش جام جم آنلاین ، اشکال در قسمت باطری این نوع از گوشی های جدید سامسونگ بوده و حتی با تعویض ان با باطری های جایگزین این مشکل همچنان وجود داشته و گوشی ها با حالت انفجاری آتش می گیرند.

سامسونگ در ماه اوت گذشته و به دنبال عرضه گوشی های «آیفون 7» شرکت «اپل» اقدام به عرضه گوشی های هوشمند گلکسی نوت 7 کرد که از آن موقع تاکنون با شکایت مشتریان خود مواجه است که می گویند گوشی های آنها آتش می گیرد.

آتش گرفتن گوشی برخی از مسافرانی که در پروازهای هوایی آن را با خود حمل می کردند باعث بروز اختلال در پروازهای هوایی شده و به همین دلیل اداره هوانوردی فدرال آمریکا با صدور بیانیه ای به تمامی مسافران پروازهای خطوط هوایی دراین کشور هشدار داد که این گوشی را با خود همراه نداشته باشند.

شرکت سامسونگ اشکال را در باطری های لیتیوم این نوع از گوشی های هوشمند خود می داند که منجر به گرم شدن بیش از اندازه دستگاه و آتش گرفتن آن می شود.

سهام این شرکت کره ای در «سئول» با پنج درصد افت مواجه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر