jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۹۵۵۴۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۸

شرکت کره ای سامسونگ در پی آتش گرفتن گوشی های هوشمند «گلکسی نوت 7» (Galaxy Note 7 ) با صدور هشداری از تمامی مشتریان خود در سراسر جهان خواست تا این گوشی ها را خاموش کنند.

سامسونگ: گوشی نوت7 را خاموش کنید

به گزارش جام جم آنلاین ، اشکال در قسمت باطری این نوع از گوشی های جدید سامسونگ بوده و حتی با تعویض ان با باطری های جایگزین این مشکل همچنان وجود داشته و گوشی ها با حالت انفجاری آتش می گیرند.

سامسونگ در ماه اوت گذشته و به دنبال عرضه گوشی های «آیفون 7» شرکت «اپل» اقدام به عرضه گوشی های هوشمند گلکسی نوت 7 کرد که از آن موقع تاکنون با شکایت مشتریان خود مواجه است که می گویند گوشی های آنها آتش می گیرد.

آتش گرفتن گوشی برخی از مسافرانی که در پروازهای هوایی آن را با خود حمل می کردند باعث بروز اختلال در پروازهای هوایی شده و به همین دلیل اداره هوانوردی فدرال آمریکا با صدور بیانیه ای به تمامی مسافران پروازهای خطوط هوایی دراین کشور هشدار داد که این گوشی را با خود همراه نداشته باشند.

شرکت سامسونگ اشکال را در باطری های لیتیوم این نوع از گوشی های هوشمند خود می داند که منجر به گرم شدن بیش از اندازه دستگاه و آتش گرفتن آن می شود.

سهام این شرکت کره ای در «سئول» با پنج درصد افت مواجه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر