با حضور رهبر انقلاب، عموم مردم و جمعی از مسئولان برگزار شد

مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی در حسینیه امام خمینی

در دیدار ولایتی با نماینده ویژه پوتین

پیام رئیس جمهور روسیه به مقام معظم رهبری تسلیم شد

در دیدار علی اکبر ولایتی با نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه، پیام ولادیمیر پوتین به مقام معظم رهبری تسلیم شد.
کد خبر: ۹۵۵۳۹۵
پیام رئیس جمهور روسیه به مقام معظم رهبری تسلیم شد

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، علی اکبر ولایتی روز دوشنبه 19 مهرماه با الکساندر لاورنتی اف نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه که سفری یک روزه را به تهران انجام داده است دیدار و در خصوص موضوعات منطقه ای و به ویژه سوریه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در ابتدای این دیدار پیام پوتین رئیس جمهور روسیه به مقام معظم رهبری را تسلیم دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در امور بین الملل کرد.

وی در خصوص مسایل منطقه ای و بین المللی به ویژه سوریه و همچنین مبارزه با تروریسم بر روابط پایدار،راهبردی و همه جانبه تاکید کرد.

ولایتی در این دیدار با اشاره به اهمیتی که جمهوری اسلامی ایران برای روابط استراتژیک و راهبردی با روسیه قائل است گفت: روابط مستحکم، استراتژیک و راهبردی دو کشور در ایجاد صلح و ثبات منطقه ای و حل و فصل موضوعات بسیار مهم است و هر روز نقش چنین رابطه ای در منطقه و عرصه بین الملل نمایان تر می شود.

مشاور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با اشاره به مسائل سوریه و اهمیتی که هماهنگی و همکاری ایران و روسیه در این زمینه دارد افزود: ایران و روسیه متحدین اصلی دولت و ملت سوریه هستد و همین همکاری های توانست نقش مهمی را در تحولات منطقه و پیروزی های اخیر ملت و دولت سوریه به دنبال داشته باشد.

ولایتی به برخی تحرکات اخیر در منطقه هم اشاره و تاکید کرد: برخی از کشورهای مرتجع منطقه و حامیان گروه های تروریستی، افراطی و تکفیری به دنبال ایجاد راه نجاتی برای این گروه های شکست خورده و در حال فرار هستند تا با گفتگوهای غیر متوازن راه نجاتی را برای آنان بیابند و شکست های پیاپی آنان را جبران کنند و معتقدیم هر نوع گفتگوی سیاسی در ارتباط با آینده سوریه باید با مشورت و رضایت دولت و ملت این کشور باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
ضصی
-
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
۰
۰
نه شرقی نه غربی جریت انتشار نداری
روح الله
-
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
۰
۰
لعنت بر امریكای شغال و پست
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها