jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۵۴۰۸۵   ۱۷ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پس از اعلام حکم دادگاه پزشک عباس کیارستمی و سخنان این پزشک معالج درباره علت فوت کیارستمی، بهمن کیارستمی پزشک معالج پدرش را به گفت‌وگو دعوت کرد.

در متن این نامه آمده است؛ جناب آقای دکتر میر،،، با سلام،،، جای خوشحالی است که منع جنابعالی برای حضور در رسانه‌ها مرتفع شده و از مطالعه گفت‌وگوی اخیر جنابعالی با نشریه سپید لذت بردم. بنده نیز پیش از این از شما تقاضای گفت‌وگو کرده بودم و شما همان‌طور که در مصاحبه اخیرتان گفته‌اید به دلیل حفظ ‌شان رابطه بیمار و پزشک، گفت‌وگو با بنده را نپذیرفته بودید، اما همچنان فکر می‌کنم شان بنده و شما یا جامعه پزشکی با گفت‌وگو خدشه‌دار نمی‌شود. امروز با مباحثی که در این سه ماه مطرح شده لازم می‌دانم بنده و جنابعالی رودررو و مستقیم در رابطه با آنچه انجام داده‌اید و گفته‌اید، گفت‌وگو کنیم. برای اطمینان خاطر جنابعالی این گفت‌وگو می‌تواند در حضور خبرنگار نشریه سپید یا هر نشریه دیگری که به آن اطمینان دارید انجام شود. منتظر پاسخ جنابعالی مبنی بر قبول یا رد این پیشنهاد هستم./ ایلنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها