jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۹۵۳۴۳۴   ۱۴ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۵:۱۲

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت رسانه ملی در حکمی، علی بخشی زاده را به عنوان رئیس جدید مرکز نظارت و ارزیابی صداوسیما منصوب کرد.

رئیس مرکز نظارت و ارزیابی صداوسیما منصوب شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، دکتر رضی در این حکم، با تاکید بر اهمیت موضوع نظارت و ارزیابی به عنوان ابزاری دقیق و موثر در مدیریت، تکمیل فرآیند تولید و توزیع پیام از پژوهش و ایده‌پردازی تا تولید محتوا و پس از آن توزیع و پخش به‌نحو مطلوب و مؤثر را که از اهداف رسانه ملی است، در گرو نظارت و ارزیابی در تمامی ابعاد و مراحل دانست.

متن حکم به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای علی بخشی‌زاده

نظر به مراتب تعهد، سوابق و تجربیات مدیریتی جنابعالی، به‌موجب این حکم به‌ عنوان «رئیس مرکز نظارت و ارزیابی» منصوب می‌شوید.

تکمیل فرآیند تولید و توزیع پیام، از پژوهش و ایده‌پردازی تا تولید محتوا و پس از آن توزیع و پخش، به‌ نحو مطلوب و مؤثر که اهداف رسانه ملی را محقق سازد، در گرو نظارت و ارزیابی در تمامی ابعاد و مراحل است.

نظارت و ارزیابی یکی از ابزارهای دقیق و مؤثر مدیریتی است که چناچه عالمانه، دقیق موشکافانه همراه با نگاه مشورتی و مشفقانه و در چارچوب فرآیند طراحی شده، به بیان نقاط قوت و ضعف موضوع بپردازید، نقشی بی‌بدیل در تداوم حرکت صحیح و اصلاح آسیب‌های احتمالی خواهد داشت.

همکاری با مرکز پژوهش و سنجش افکار و مرکز طرح و برنامه در تقسیم نقش و وظیفه در فرآیند مهندسی و مدیریت پیام و ارتباط نزدیک با تمامی حوزه‌های تولیدی، محتوایی در سازمان و ارتقای کمی و کیفی روند و سطح گزارش‌های نظارت و ارزیابی، ادامه روند مکانیزه‌ کردن گزارش‌گیری و گزارش‌دهی، شناسایی ظرفیت‌های موجود در سطح کشور جهت برون‌سپاری فعالیت‌های قابل واگذاری در حوزه اجرا با حفظ مدیریت و نظارت مرکزی به‌ویژه در حوزه فضای مجازی و اتکا به داشته‌های مرکز در حوزه نیروی انسانی و روش انجام کار و تلاش در راستای بهبود و روزآمدسازی فعالیت‌ها از حیث موضوع، روش‌کار و شیوه ارائه از اهم وظایف جنابعالی است.

لازم است از زحمات و تلاش‌های آقای دکتر رضا خاشعی در مدیریت مرکز تشکر و قدردانی نمایم.

امید است در سایه عنایات الهی و توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) در انجام وظایف موفق باشید.

حسین رضی

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

مسافران خواب بی‌آرتی

مسافران خواب بی‌آرتی

اتوبوس‌های بی‌آرتی از وسط بزرگراه امام علی(ع) می‌گذرند. اگر اهل تهران باشید یا دست کم گذرتان به این شهر افتاده باشد لابد دیده‌اید.

جلوه‌های ولایت در شعر عرب

جلوه‌های ولایت در شعر عرب

میراث شعر علوی در ادبیات عرب میراث عظیمی است، زیرا این ادبیات وسیله تمایز شعر شاعران شیعی از صدر اسلام تاکنون است.

گفتگو

بیشتر
عــامــه پسند

جمع‌بندی جشنواره فیلم فجر در گفت‌و‌گو با ایزدمهرآفرین، منتقد فیلم و فعال رسانه

عــامــه پسند

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر