jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۵۱۰۱۳   ۰۸ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۴:۱۴

هشدار نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت:

تلاش دشمن برای شبهه‌افکنی در مورد محرم و عاشورا

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به جدی‌تر شدن شبهه‌افکنی دشمنان در مورد محرم و عاشورا گفت: آنها تلاش می‌کنند با پررنگ کردن برخی ضعف‌ها مردم را از فرهنگ عاشورا دور کنند.

تلاش دشمن برای شبهه‌افکنی در مورد محرم و عاشورا

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، حجت الاسلام سیدعلی قاضی عسکر پیش از ظهر امروز در گردهمایی یاوران حسینی که با حضور مبلغان استان یزد در مسجد حظیره برگزار شد، اظهار داشت: امروز مجالس عزاداری، نوحه خوانی‌ها و سخنرانی‌ها زیر ذره‌بین دشمن است و ارائه برخی محتواهای نامناسب می‌تواند به دشمن در زمینه شبهه‌افکنی در مورد محرم و عاشورا کمک کند.

وی، مسئولیت مبلغان و سخنرانان را بسیار خطیر خواند و بیان کرد: با وجود کتاب‌ها و منابع معتبری که وجود دارد، لازم است علاوه بر مطالعه و استفاده از مطالب دارای محتوای مناسب مخاطبان، مراقب شیطنت‌های مغرضان نیز باشیم.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت تصریح کرد: دشمنان ما همواره در صدد تخریب اسلام به ویژه مکتب شیعه بوده اند و اکنون تلاش می کنند شیعه انگلیسی را در کنار داعشی‌های به ظاهر اسلامی پرورش دهند و تیشه به ریشه اسلام بزنند.

قاضی عسکر خاطرنشان کرد: متاسفانه اطلاعات مردم در مورد مسائل شرعی، فقهی و سیره اهل بیت (ع) کم است و هر مطلبی می تواند بر آنها اثرگذار باشد بنابراین باید تلاش شود ضمن آگاهی بخشی و پیام رسانی، آنها را نسبت به توطئه های دشمنان بیدار کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه کشور ما در معرض آسیب‌های اجتماعی جدی قرار گرفته است، افزود: امروز اعتیاد، طلاق، بی‌حجابی و ... نگران کننده است و لازم است مبلغان از ظرفیت منابر برای پیشگیری و هشدار نسبت به این آسیب‌ها با بیان اثرگذار و مطالب با محتوا اقدام کنند.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بر لزوم مخاطب شناسی توسط مبلغان و سخنرانان نیز تاکید کرد و افزود: تلاش کنید محتوای متناسب با نیاز مخاطب به آنها ارائه دهید تا اثرگذاری بیشتری داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر