Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۴۳۱۷۷ ۱۸ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۴

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر سخنانی را ضد ایران مطرح کرد.

تونر: در صورت لزوم هنوز هم توانایی تحریم ایران را داریم

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، مارک تونر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ادعا کرد: در صورت لزوم هنوز هم توانایی تحریم ایران را داریم.

خبرنگاری پرسید همانطور که می دانید قانون تحریم های ایران در پایان امسال منقضی می شود و سناتور کورکر به دنبال تمدید آن و وضع تحریم های جدید ضد ایران به خاطر آزمایش های موشکی بالستیک این کشور پس از توافق است. آیا دولت آمریکا و وزارت امور خارجه موافق آن هستند؟

مارک تونرگفت: ما این موضوع را به طور کامل بررسی می کنیم. بدیهی است که در این رابطه با کنگره رایزنی خواهیم کرد.

وی افزود: جان کری، وزیر امور خارجه پیشتر گفت ما معتقدیم اگر ایران رفتار بد (!) را هم از طریق رژیم تحریم ها البته تحریم های غیرمرتبط با برنامه جامع اقدام مشترک و همچنین دیگر رفتار بد از خود نشان دهد، هنوز ساز و کارهایی را برای اقدام در برابر این کشور در اختیار داریم. بدیهی است که ما هنوز هم این توانایی را داریم. بدیهی است که ما با کنگره در این رابطه مشورت می کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر