jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۴۲۹۲۱   ۱۸ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور از پرداخت کمک بلاعوض دو میلیون تومانی به توفان‌زدگان هفته گذشته مازندران خبر داد. اسماعیل نجار افزود: همچنین توفان‌زدگان مازندرانی که واحدهای مسکونی آنها نیاز به مرمت دارد، تسهیلات 12میلیون تومانی دریافت خواهند کرد.

وی با بیان این که برای خرید لوازم خانگی هم به این حادثه‌دیدگان تسهیلات سه میلیون تومانی پرداخت می‌شود، میزان تسهیلات پرداختی به توفان‌زدگان مازندران را که خودروی آنان در این حادثه آسیب دیده، پنج میلیون تومان اعلام کرد. رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور همچنین یادآور شد: براساس برنامه پیش‌بینی شده روستاییانی که خانه‌های آنها در توفان اخیر به صورت 100 درصد خسارت دیده، علاوه بر کمک بلاعوض پنج میلیون تومانی، تسهیلات 20 میلیون تومانی برای ساخت نیز دریافت می‌کنند. همچنین برای خانه‌های تخریبی در شهرها نیز شش میلیون تومان کمک بلاعوض و 50 میلیون تومان تسهیلات ساخت پرداخت خواهد شد. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر