jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۴۲۳۰۲   ۱۶ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۶:۳۱

تیم ملی کشورمان برای بازی با چین با ترکیبی متفاوت نسبت به دیدار با قطر، وارد زمین شد.

اتفاق جالب در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران؛ چهار تغییر در ترکیب تیم کی روش

به گزارش جام جم آنلاین ، از جمع 11 بازیکنی که برای تیم ملی کشورمان در دیدار مقابل چین به میدان رفته‌اند، 4 نفرشان در دیدار برابر قطر در ترکیب اصلی حضور نداشتند.

سیدجلال حسینی در قلب دفاع جای خود را به مرتضی پورعلی‌گنجی داد، میلاد محمدی در سمت چپ خط دفاع به جای احسان حاج‌صفی به میدان رفته، مهدی طارمی جای خود را به وحید امیری داد و در نهایت اشکان دژاگه که مصدوم شده بود، روی نیمکت نشست تا به جای وی شاهد حضور مسعود شجاعی باشیم.

با این حساب در این دیدار نسبت به بازی با قطر، یک سوم تیم ملی دچار تغییر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها