jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۴۲۲۰۳   ۱۶ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۹

در فاصله چند ساعت تا بازی حساس با ایران رسانه های چینی همچنان به پوشش اخبار اردوی رقیب شان پرداخته و این بار رژیم غذایی ملی پوشان را مورد توجه قرار دادند.

تعجب چاینانیوز از رژیم غذایی ملی پوشان / ایرانی ها نوشابه گازدار می نوشند!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ورزش سه ، سایت معتبر چاینانیوز در گزارشی پیرامون اردوی ایران در شهر شن یانگ نوشت:«این برای اولین بار نیست که ایرانی ها برای بازی با چین به این شهر سفر می کنند اما این بار تفاوت عمده در این است که آنها با تجهیزات کامل غذایی به شن یانگ آمده و حتی آشپز مخصوص هم دارند».

در ادامه گزارش این سایت آمده است:« ایرانی ها در طول چند روز اقامت در شن یانگ بر اساس رژیم غذایی مخصوص سرمربی پرتغالی که در آن غذاهایی با گوشت گاو، ماهی، سبزیجات، اسنک نه ترش نه شیرین و ... دیده می شود استفاده کردند ضمن این که نوشابه های گازدار هم بر سر میز غذای این تیم در هتل محل اقامت شان دیده می شود».

در پایان این گزارش چاینانیوز مصاحبه ای کوتاه با کارلوس کی روش انجام داده است که مربی پرتغالی ایران مدعی شد آخرین بار با تیم رئال مادرید به چین سفر کرده بود تا یک بازی تدارکاتی انجام بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر