jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۴۲۲۰۳   ۱۶ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۹

در فاصله چند ساعت تا بازی حساس با ایران رسانه های چینی همچنان به پوشش اخبار اردوی رقیب شان پرداخته و این بار رژیم غذایی ملی پوشان را مورد توجه قرار دادند.

تعجب چاینانیوز از رژیم غذایی ملی پوشان / ایرانی ها نوشابه گازدار می نوشند!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ورزش سه ، سایت معتبر چاینانیوز در گزارشی پیرامون اردوی ایران در شهر شن یانگ نوشت:«این برای اولین بار نیست که ایرانی ها برای بازی با چین به این شهر سفر می کنند اما این بار تفاوت عمده در این است که آنها با تجهیزات کامل غذایی به شن یانگ آمده و حتی آشپز مخصوص هم دارند».

در ادامه گزارش این سایت آمده است:« ایرانی ها در طول چند روز اقامت در شن یانگ بر اساس رژیم غذایی مخصوص سرمربی پرتغالی که در آن غذاهایی با گوشت گاو، ماهی، سبزیجات، اسنک نه ترش نه شیرین و ... دیده می شود استفاده کردند ضمن این که نوشابه های گازدار هم بر سر میز غذای این تیم در هتل محل اقامت شان دیده می شود».

در پایان این گزارش چاینانیوز مصاحبه ای کوتاه با کارلوس کی روش انجام داده است که مربی پرتغالی ایران مدعی شد آخرین بار با تیم رئال مادرید به چین سفر کرده بود تا یک بازی تدارکاتی انجام بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر