jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۹۳۸۹۲۷   ۰۸ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۷:۲۲

رئیس مرکز مبارزه با مواد مخدر وزارت اطلاعات خبر داد

دستگیری اعضای باند بین‌المللی قاچاق مواد‌ مخدر در هرمزگان

سربازان گمنام امام زمان(عج) یک باند بین‌المللی قاچاق مواد مخدر را در استان هرمزگان شناسایی کردند.

دستگیری اعضای باند بین‌المللی قاچاق مواد‌ مخدر در هرمزگان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، رئیس مرکز مبارزه با مواد مخدر وزارت اطلاعات در جمع خبرنگاران گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) با استعانت از درگاه خداوند متعال و عنایات خاصه حضرت ولی‌عصر(عج) و هوشیاری مردم شریف ایران توانستند یک باند بین‌المللی قاچاق مواد مخدر را در استان هرمزگان شناسایی و 21 تن پیش‌ساز مواد مخدر را کشف و ضبط نمایند.

این مقام امنیتی گفت: این مواد در تعداد زیادی بشکه‌های 220لیتری حاوی اسید استیک انیدرید که به‌عنوان پیش‌ساز مواد مخدر مورد استفاده قرار می‌گیرد به‌طرز ماهرانه‌ای در تعدادی کانتینر جاسازی شده بود و قاچاقچیان مواد مذکور را از کشورهای چین و تایوان تحت پوشش ابزار و ادوات دست‌دوم خودرو وارد نموده قصد داشتند با تخلیه محتویات کانتینرها در کشور آن را به‌مقصد کشورهای افغانستان و پاکستان ترانزیت نمایند.

رئیس مرکز مبارزه با مواد مخدر وزارت اطلاعات در ادامه بیان داشت: با این مقدار مواد پیش‌ساز می‌توان حدود هفت تن هروئین خالص تولید نمود.

وی ضمن قدردانی از همکاری خوب دستگاه قضایی و اداره‌کل بنادر و دریانوردی عنوان کرد: قاچاقچیان دستگیر شده به‌همراه پرونده مربوطه تحویل مرجع قضایی گردیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.