jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۳۸۳۶۵   ۰۷ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۵:۱۲

فدراسیون والیبال ایران با صدور اطلاعیه ای هرگونه ارتباط با ماجرای دستگیری یک ایرانی را در برزیل تکذیب کرد.

تکذیب ارتباط دستگیری یک ایرانی در برزیل با فدراسیون والیبال

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، چندی قبل خبری درباره دستگیری یک ایرانی در برزیل منتشر شد. متاسفانه یک سایت برزیلی به اشتباه این فرد را یکی از مسئولان فدراسیون والیبال ایران معرفی کرده بود اما هرگونه ارتباط این فرد با فدراسیون والیبال ایران شدیداً تکذیب می شود.
رئیس فدراسیون والیبال، تمام مسئولان و اعضای ایرانی کادر فنی تیم ملی ایران در برزیل بلافاصله بعد از پایان مسابقات به ایران بازگشته‌اند و حتی در مصاحبه های تلویزیونی و رادیویی هم حضور داشتند.
همچنین وزارت ورزش و جوانان ایران نیز قبلاً اطلاعیه ای در این خصوص صادر کرده و به اطلاع عموم مردم رسانده است که فرد دستگیر شده در برزیل اصلاً ارتباطی با کاروان ورزشی ایران نداشته بلکه شخصا ودر قالب یک تیم اعزامی از انجمنی ورزشی در برزیل حضور دارد.
سفیر ایران در برزیل نیز تاکید کرد خوشبختانه در ایام بازی‌های المپیک هیچ مشکلی برای ورزشکاران ، همراهان و تماشاگرانی که از ایران و سایر نقاط جهان برای تشویق تیم های ایرانی به برزیل آمدن نداشتیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر