jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۳۶۸۹۶   ۰۳ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۶

پرچم کاروان پارالمپیک ایران توسط همسر مدافع حرم، جواد الله‌کرمی، به عشرت کردستانی، پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک، اهدا شد.

پرچم کاروان پارالمپیک از سوی همسر مدافع حرم به پرچمدار ایران اهدا شد (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، عشرت کردستانی پس از دریافت پرچم کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک ریو گفت: لحظه‌ای که به نمایندگی از کاروان ایران پرچم مقدس کشورم را در جمع نورانی خانواده الله‌کرمی، مدافع حرم، به دست گرفتم بهترین لحظه زندگی‌ام بود به طوری‌که نمی‌توانم حسم را بیان کنم.

پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک افزود: امیدوارم با توسل به این شهدا بتوانیم پرچم کشورمان را در مسابقات به اهتزاز دربیاوریم. بزرگترین آرزوی ما این است که پرچم کشورمان را در برزیل به اهتزاز درآوریم و امیدواریم بتوانیم قدردان خون شهدا باشیم و با حفظ ارزش‌ها و عقاید و حجاب اسلامی مدافع ارزش‌های دین و عقایدمان باشیم.

کردستانی در پایان یادآور شد: شهدا رفتند که از حجاب و عزت یک زن مسلمان دفاع کنند و نگذارند به حریم بانوی مسلمان بی‌احترامی شود و ما بتوانیم مبلغ این حجاب باشیم. یقین داریم روح بزرگ شهدا در لحظه‌های سخت کمکمان می‌کنند و این برای ما کافی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر