Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها خراسان رضوی کد خبر: ۹۳۶۲۸۴ ۰۲ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۸:۱۳

زوج اخاذ پس از فریب مردان هوسران از آنها فیلم و عکس تهیه و نقشه سیاهشان را اجرا می‌کردند. متهمان پس از ناکامی در اخاذی 300 میلیونی از یک پزشک دستگیر شدند.

نقشه سیاه زوج اخاذ برای مردان هوسران

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته پزشک جراحی با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی، از مردی به اتهام اخاذی 300 میلیون تومانی شکایت کرد.

شاکی به پلیس گفت: از دو سال پیش زنی برای درمان مرتب به مطبم می‌آمد. این زن هر بار از مشکلات زندگی‌اش می‌گفت و مدعی بود، شوهرش فوت شده و برای تامین هزینه زندگی خود و فرزندانش با مشکل روبه‌روست. من هم هر وقت این زن به مطبم می‌آمد، پولی برای کمک به او می‌پرداختم.

به وی علاقه‌مند شده و مدتی او را به عقد موقت خودم درآوردم. وقتی همسرم متوجه ازدواج مجدد من شد، مجبور به ترک همسر موقتم شدم.

وی افزود: بعد از جدایی هم او هرازگاهی تماس می‌گرفت و درخواست کمک می‌کرد که پولی به حسابش واریز می‌کردم. بعد از مدتی مردی با من تماس گرفت و خودش را شوهر این زن معرفی کرد. او مدعی شد، از رابطه من و همسرش فیلم و عکس تهیه کرده و اگر به خواسته‌هایش عمل نکنم، فیلم و عکس‌ها را در تلگرام منتشر و سی‌دی آن را برای همسرم ارسال می‌کند.

مرد پزشک تصریح کرد: اوایل به این تهدیدها توجهی نکردم، اما زمانی که بخشی از فیلم‌ها و تعدادی از عکس‌ها را برایم فرستاد، شوکه شدم. با تلفن آن زن تماس گرفتم، اما پاسخگو نبود. خانه‌اش را هم عوض کرده بود و کسی از او خبری نداشت. از ترس منتشر شدن فیلم و عکس‌های خصوصی، چند بار به حساب این مرد پول واریزکردم تا این‌که 300 میلیون تومان دیگر پول خواست و چند روزی هم برای تهیه این پول فرصت داد. اما من قادر به تهیه این مبلغ نبودم. از زن شیاد و شوهرش که با همدستی یکدیگر از من کلاهبرداری کرده‌اند و قصد اخاذی 300 میلیونی دارند، شکایت دارم.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری زوج اخاذ آغاز شد تا این‌که روز‌های پایانی هفته گذشته ماموران پلیس فتای استان خراسان رضوی موفق به شناسایی مخفیگاه زوج اخاذ شدند و هردو را دستگیر کردند.

ماموران در بازرسی از خانه آنها و بازبینی گوشی‌های تلفن همراه این زوج اخاذ، علاوه بر فیلم و عکس‌های تهیه شده از مرد پزشک، فیلم و عکس‌های افراد دیگری که به نظر می‌رسید این زوج دست به کلاهبرداری و اخاذی از آنها دست زده بودند نیز کشف کردند.

متهمان برای ادامه تحقیقات به پلیس فتای استان خراسان رضوی منتقل و بازجویی شدند تا این‌که دو روز پیش این زوج سکوت خود را شکستند و به کلاهبرداری و اخاذی از شاکی پرونده و افراد دیگری اعتراف کردند.

متهم زن به پلیس گفت: من و شوهرم نقشه کشیدیم افراد پولدار و کسانی که موقعیت اجتماعی بالایی داشتند، شناسایی و با ترفندهای خاص آنها را به دام بیندازیم. من مدتی صیغه‌شان می‌شدم و به عناوین مختلف از آنها پول می‌گرفتم. در جریان رفت و آمد آنها به خانه‌مان نیز همسرم مخفیانه فیلم و عکس تهیه می‌کرد.

وی اضافه کرد: بعد از جدایی از سوژه‌ها، شوهرم در تلگرم آنها را تهدید و حتی بخشی از فیلم و عکس‌های تهیه شده را برایشان ارسال می‌کرد و با این ترفند و برای منتشر نشدن فیلم و عکس‌ها، ازآنها اخاذی می‌کرد. آخرین طعمه‌مان هم همین پزشک جراح بود که می‌خواستیم بعد از چند مرحله اخاذی از او برای آخرین‌بار 300 میلیون تومان پول به‌دست بیاوریم که ماجرا لو رفت.

در ادامه شوهر متهم نیز به افسر بازجو گفت: بعد از آن‌که همسرم از آنها کلاهبرداری می‌کرد، من سراغشان می‌رفتم و می‌گفتم شما همسرم را فریب داده و زندگی‌ام را نابود کرده‌اید و تهدیدشان می‌کردم با انتشار فیلم و عکس‌ها و شکایت از آنها در محاکم قضایی، آبرویشان را می‌برم که از ترس برملا نشدن ارتباطشان، هر چه پول می‌خواستم، پرداخت می‌کردند.

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت: با صدور قرار قانونی برای این زوج، تحقیقات تکمیلی از آنها برای مشخص شدن دیگر جرایمشان و نیز شناسایی دیگر شاکیان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شاندرمن
-
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
این دیگه می شه گفت ، مصداق واقعی كلمه (د ی و ...)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
حمید بهداد
-
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
باز هم دسته گلی دیگر از یك پزشك!!!!!!
۰
۰
متعجب
-
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
این صیغه دیگه چه صیغه اییه ....
۰
۰
زیگورات
-
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
صیغه مبالغه س ... جدیداً به هر نوع رابطه نامشروع می گن !!!!!!!!!!!!!!!!!!
مادر ایرانی
-
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
خاك عالم بر سر جفتتان.جفت شما كثافتید.یعنی اینقدر پول بر سر شما مسلط شده.جفتشان باید طبق دستور اسلام و اخلاق تنبیه بشوند.
۰
۰
راوی
-
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
خود پزشك هم كم مقصر نیست ! تازه با روایت خودش !!!!!!!!!!
۰
۰
makan
-
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
مرتیكه ی بی غیرت با زنت حشرونشر پیدا میكردن بعد تو ازشون فیلم میگرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم به خاطر پول بدبخت؟؟؟؟؟؟
۰
۰
آمپول زن سر گذر
-
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
چشمت كور ... تو كه باید مثلاً به اصطلاح محرم باشی ....
۰
۰
یه دوست
-
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
خدای من اینا دیگه چجور آدمین از ناموس و حیثیتتشون برای اخاذی استفاده میكنن البته حیف نام آدم رو اینا گذاشتن، چطور میشه چطور...
۰
۰
سوسیس بندری
-
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
دكتر جون ... اگه بواهوسی نمی كردی ، كی می تونست ازت اخاذی كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ كرم از خود درخته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
عطار بی شابوری
-
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
خوب دكی جون ... 2 سال زیرآبی رفتی !!!!!!! بازم اخاذ منصفی بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ن
-
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
(من مدتی صیغه‌شان می‌شدم و به عناوین مختلف از آنها پول می‌گرفتم. در جریان رفت و آمد آنها به خانه‌مان نیز همسرم مخفیانه فیلم و عكس تهیه می‌كرد.)كل ماجرا یكطرف بی غیرتی شوهر این زن یكطرف واقعاً كه متأسفم نمیدونم چی بگم
۰
۰
شهبازی
-
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
اگر مملكت قانون داشته باشد! و قوه قضائیه به وظیفه خود عمل كند ! حكم این زن اعدام به روش سنگسار است چون شوهر داشته و با دیگری دانسته ارتباط نامشروع داشته است ! ولی آن مردان هوس باز ! به دلیل اینكه نمی انسته اند كه این زن شوهر دارد بنا به وضعیت احكام جداگانه ای دارند .....
۰
۰
معراج
-
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
بابا قاضی بابا حاكم شرع!!!!تو كه برا زنه حكم بریدی برای مردان هوس باز هم حكم میدادی!!!!!
ناشناس
-
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
اسم این افراد رو دیگه باید گذاشت ... شكی كه در این نیست
۰
۰
ملون
-
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
هركی خربزه می خوره ... پایای لرزش هم می شینه !!!!!!!!!!!
۰
۰
رضا
-
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
چه شوهر با غیرتییییییییییییییییییییی!هههههههه از تن فروشی زنش فیلم و عكس میگرفته
۰
۰
من
-
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
خاك عالم برسر هردوشون
۰
۰
مرگ بر دزد ناموس
-
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
كار پزشك محترم! هم سیاه بوده ...
۰
۰
شهربانو
-
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
عجب مرد بی غیرتی چنین آدمهای كثیفی كه حتی به زنشان هیچ گونه تعصب و غیرتی ندارند چگونه میخواهند به دیگران احساس رافت و محبت داشته باشند . همان بهتر كه سالیان سال در زندان بمانند تا مردم از گزند و آسیبشان در امان باشند اینان انسان نیستند
۰
۰
طاهره
-
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
در این كه كار پزشك اشتباه بودی شكی نیست. از كار به اصطلاح شوهر این خانم در عجبم!!!!! مگه میشه !!!
۰
۰
حسن
-
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
یكی باید به یالثارات بگه به این شوهرها میگن ......... ونه بازیگرا
۰
۰
همسر خبرنگار حوادث قدیمیترین روزنامه
-
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
وقتی كه در جامعه اخلاق می میرد ارزشهای انسانی بی عیار میشود دو موجود در شكل بشر از این كارها میكنند مجازات باید برای چنین كسانی باشد نه كسانی كه چطور بگم ...
۰
۰
محمد
-
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
شوهر بی غیرت نبوده شغلش اون بوده
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
من كار با این دكتر ندارم این زن و شوهر عوضی كه نمیشه اسم ادم رو اینا گذاشت یكی نیست بگه توی مرد یعنی به اندازه ی خروس هم غیرت نداری
۰
۰
حجامت
-
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
ولی من با دكتره كار دارم !!!!!
كارمند مفلس
-
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
بی غیرتی شوهره ولش نوع صیغه چی بوده؟ مگر زن شوهر دار میتونه صیغه بشه ؟ كاروكاسبی راه انداختن بیچاره خانوم دكتره 2سال سرش كلاه رفته واقعا متوجه نشده شوهرش داره چكار میكنه
۰
۰
نه غلام
-
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
مثل اینكه این اتفاق وبسیاری نظائر این درهمون حریمی رخداده كه كنسزت دراون ممنوعه .
۰
۰