jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۴۶۸۰   ۳۰ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزیر کشور با اشاره به ضرورت توسعه روستاها و توجه تمام بخش‌ها به این موضوع گفت: ما به اندازه کافی در کشور قوانین مصوب داریم اما در اجرا با نقص‌هایی روبه‌رو هستیم.

به گزارش فارس، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در همایش توسعه روستایی با محور اقتصادمقاومتی در اردبیل اظهار کرد: توسعه روستاها یک ضرورت و کار اصلی و اساسی است به‌طوری که ما در کشور برخلاف نظریه‌هایی که توسعه روستایی را به شکل مدرن انکار می‌کند بر این باوریم که توسعه روستاها باید به شکل پایدار و با احترام به همه افراد ساکن در مناطق روستایی انجام شود تا بخش عظیمی از منابعی که در راستای تولید و اقتدار وجود دارد معطل نمانده و از آنها بهره‌برداری شود.

وزیر کشور به معیوب بودن نظام برنامه‌ریزی در توسعه روستاها اشاره کرد و یادآور شد: متاسفانه نظام برنامه‌ریزی ما از یک نگاه سیاسی در سال‌های متمادی رنج می‌برد و همین مساله سبب شده تا ما با یک ناکارآمدی در نظام برنامه‌ریزی روبه‌رو باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر