jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۳۳۵۰۷   ۲۶ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۷

دبیرکل شورای عالی آموزش وپرورش خبرداد

اختصاص تلفن همراه با سیم کارت ویژه برای دانش آموزان

۱

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: طرح ورود تلفن همراه با سیم کارت محدود شده به مدارس در شورای عالی درحال بررسی است.

اختصاص تلفن همراه با سیم کارت ویژه برای دانش آموزان

به گزارش جام جم آنلاین ،مهدی نوید ادهم در مصاحبه با صداوسیماافزود: این طرح با کمک یکی از اپراتورهای تلفن همراه اجرا می شود و دانش آموزان می توانند از تلفن همراه با شرط استفاده از سیم کارت محدود شده (سیم کارت ویژه نوجوان) استفاده کنند.
وی گفت: این سیم کارت ها قابلیت تماس با تعداد محدودی از مخاطبان و به صورت مشروط و مشخص شده را دارد و قابلیت تماس با همه افراد و حتی تماس همه افراد با دانش آموزان را امکان پذیر نمی کند.
نوید ادهم تأکید کرد: این طرح هنوز در شورای عالی آموزش و پرورش به تصویب نهایی نرسیده است و زمان اجرای آن هنوز مشخص نیست اما قطعاً در سال تحصیلی آینده اجرا نخواهد شد و موکول به سال های آینده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
گ
-
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
گوشی چی؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر