تمرینات شاگردان کارلوس کی روش در ایتالیا ادامه دارد.
کد خبر: ۹۳۳۴۵۴
تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در شرایطی که تنها ١٨ روز تا آغاز رقابتهای انتخابی جام جهانی زمان باقی مانده، کادر فنی تیم ملی با برنامه های متنوعی شرایط بازیکنان را برای حضور در مهمترین رقابت قاره ای به وضعیت ایده ال و مورد نظر نزدیکتر می کند.

طی سه روز گذشته بازیکنان در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین کرده اند.
بازیکنان تیم ملی دیروز از ساعت ١٨:١٥ تمرین خود را در یکی از پنج زمین کمپ تیمهای ملی ایتالیا آغاز کردند.
در این تمرین که طولانی ترین تمرین تیم ملی از آغاز اردوی ایتالیا تاکنون بود، کادر فنی تلاش کرد بیشترین زمان تمرین را به انجام کارهای تاکتیکی و راههای رسیدن به دروازه و حفظ دروازه اختصاص دهد.
بازیکنان بعد از تمرینهای معمول و گرم کردن ابتدایی، در دو بخش از جناحین با استفاده از شیوه های مختلف راههای گلزنی را امتحان کردند. درخشش بازیکنان در این بخش تشویقهای کادر فنی را به همراه داشت و این باعث شده بود انگیزه بازیکنان افزایش پیدا کند.
در این میان عملکرد خوب سه دروازه بان حاضر در اردو هم با تشویقهای دن گاسپار همراه بود.
بعد از این کار تاکتیکی، بازیکنان دقایقی پس از صحبتهای کارلوس کی روش به دو تیم تقسیم شدند و در نیمه زمین بازی تمرینی جدی و در عین حال با نشاطی را پشت سر گذاشتند.
تمرین امروز تیم ملی بیش از صد دقیقه به طول انجامید و بازیکنان بعد از یک تمرین بسیار خوب به استخر رفتند تا برنامه تمرینی امروز هم با دو نوبت به پایان برسد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها