jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۳۳۲   ۰۶ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۴

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی دیروز وضع امنیتی شهرستان کرج را تاسفبار اعلام کرد سیدطاهر موسوی با اشاره به این که کرج از جرم خیزترین شهرهاست گفت : درصد زیاد سرقت خانه ها، خودروها، آدم ربایی ها و فساد در این شهرستان

نظارت بیشتر مسوولان را لازم دارد موسوی با اشاره به 200 هزار جوان بیکار در کرج خاطرنشان کرد: در حال حاضر، جوانان با مشکلات فراوان ازجمله فساد و خلافکاری های متعدد روبه رو هستند که ما سعی کردیم با ایجاد 300 هزار فرصت شغلی ، بحران را تا حدی کاهش دهیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر