jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۲۸۹۹   ۲۵ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سامانتا ژاکلینت، همسر پیشین مهاجم فرانسوی، باشگاه منچستریونایتد را متهم کرد که زندگی وی را به ویرانی کشانده است.

به گزارش مهر، همسر پیشین مهاجم فرانسوی منچستریونایتد گفت از زمانی که مارسیال با قراردادی به ارزش 58 میلیون پوند به اولدترافورد رفت زندگی او نابود شد.

ژاکلینت که با «سان» گفت‌وگو می‌کرد در این خصوص اظهار کرد: همه چیز بعد از انتقال آنتونی به من یونایتد تغییر کرد. فوتبالیست‌ها در انگلستان مانند پادشاهان زندگی می‌کنند. آنها خیلی پول دارند و مورد توجه هستند و انگار که در دنیای دیگری زندگی می‌کنند. همسر پیشین مارسیال ادامه داد: آنتونی به یکباره در مرکز توجه واقع شد و دختران جوان دورو بر او را گرفتند. به من گفته بودند، یونایتد یک باشگاه خانوادگی است، اما آنها برای بیرون از زمین هیچ توصیه‌ای نداشتند. منچستریونایتد زندگی مرا ویران کرد.

مارسیال زمانی که موفق شد در نخستین بازی خود مقابل لیورپول گلزنی کند بین هواداران یونایتد از محبوبیت بالایی برخوردار شد. وی در نخستین فصل حضورش در اولدترافورد 17 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر