jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۳۲۵۹۷   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵  |  ۱۵:۳۳

فرزندان پارالمپیکی ها معاف می شوند

معافیت مدال آوران المپیک از خدمت سربازی

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از معافیت مدال آوران ایران در رقابت های المپیک 2016 ریو از خدمت سربازی خبر داد.

معافیت مدال آوران المپیک از خدمت سربازی

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سردار ابراهیم کریمی در رابطه با معافیت مدال آوران رقابت های المپیک از خدمت سربازی گفت: هر یک از ورزشکاران ایران که موفق شوند در رقابت های المپیک 2016 برزیل کسب مدال کنند از خدمت سربازی معاف خواهند شد.

وی افزود: قهرمانان پس از گذراندن دوره آموزشی، می توانند جهت دریافت کارت معافیت سربازی خود اقدام کنند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص معافیت مدال آوران در رقابت های پارالمپیک 2016 اظهار کرد: قهرمانان رقابت های پارالمپیک نیز می توانند از شرایط معافیت بهره برده و این نیز در صورتی است که این ورزشکاران موفق به کسب مدال شوند.

سردار کریمی با بیان اینکه یکی از فرزندان پسر قهرمانان پارالمپیکی می توانند از معافیت سربازی بهره مند شوند‌، اظهار کرد: در صورتی که یک مدال آور پارالمپیکی خود نخواهد از قانون معافیت استفاده کند، یکی از فرزندان پسر آن می تواند از شرایط معافیت بهره مند شود.

وی با بیان اینکه تمام ورزشکاران 25 رشته حاضر ایران در رقابت های پارالمپیک می توانند از قانون معافیت بهره مند شوند، اذعان کرد: این قانون مشمول شرکت کنندگان در تمام رشته های ورزشی می شود و تنها شرط ما این است که ورزشکاران باید در این رقابت ها کسب مدال کرده باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر