سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا به امروز نزدیک به 30نفر از دریافت کنندگان حقوق های غیر متعارف شناسایی شده اند، تأکید کرد: تقریبا از میزان 950 پرونده مدیرانی که مورد بررسی قرار گرفته اند، مشخص شده که تنها کمتر از سه درصد آنها حقوق های بالای 30 میلیون دریافت می کرده اند.
کد خبر: ۹۳۲۰۸۱
30 نفر از نجومی بگیران شناسایی شدند

به گزارش جام جم آنلاین، بهرام پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرگزاری میزان درباره اینکه آیا تعداد دقیق کسانی که حقوق‌های نجومی دریافت کرده‌اند مشخص شده است، اظهار کرد: با توجه به جلساتی که در کمیسیون اصل نود تا به امروز پیرامون دریافت حقوق‌های نجومی برگزار شده است اما هنوز آمار دقیقی درباره تعداد افرادی که این حقوق ها را دریافت کرده اند مشخص نشده است.

وی افزود: به طور حتم کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درصدد است با توجه به اینکه قرار است گزارش جامعی را در مورد این پرونده در صحن علنی مجلس ارائه دهد بدون شک تمامی موارد لازم را در نظر می گیرد تا با همکاری سازمانهای مربوطه اطلاعات لازم پیرامون این پرونده را کسب کند.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا گزارش مربوط به حقوق های نجومی را ظرف یکی دو هفته آینده آماده کنیم گفت: متاسفانه بعضی از سازمانها پیرامون همکاری با سازمان‌های مربوطه در راستای بررسی حقوق های مدیران خود جوابگوی سوالات سازمان بازرسی و دیوان محاسبات نیستند و خود را مستثنی می دانند که این موضوع متاسفانه روند کار را کند کرده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری این سازمانها بتوانیم گزارش جامعی را پیرامون این موضوع تهیه و به مردم ارائه دهیم تا با کسانی که حقوق های غیر متعارف دریافت می کردند به طور جدی برخورد شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۴
علی تهرانی
-
۱۷:۲۲ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
باسلام:حقوقهای بالای 5 و10تا20ملیون برای مدیران هم غیرمتعارف ونجومی میباشد.لطفا لیست اینها را هم منتشر كنیدماهی 5 ملیون تومان برای مدیری كه زیر كولر نشسته وكارگری كه دراین آفتاب سوزان چه درمعادن وچه درمعابر در حال نظافت شهر میباشد با حقوق زیر 1 ملیون زندگی میكنندخودتان مقایسه كنید.
طارمی
-
۱۷:۵۳ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
یه سوال طارمی ،رحمتی ، قلعه نویی.... بیشتر می گیرند یا رئیس كل بیمه مركزی
تاثیر كدام یك بیشتر است
این خنده بازار را جمع كنید
ab
-
۱۷:۵۶ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
لطفا با مشخصات كامل اعلام كنید نه با ب-ز
علی ش
-
۲۱:۴۰ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
پس لطفا بگید سازمان بازرسی و دیوان محاسبات چه كاره اند!!!؟؟؟
افراد ضعیف فقط توسری خور این ارگانها هستند!!!
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها