jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۱۷۱۹   ۲۳ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

ناظر گمرک خراسان رضوی گفت: صادرات زعفران در قالب بسته‌بندی‌های با وزن بیش از 30 گرم از این استان طی چهار ماه نخست امسال از نظر ارزش 41 درصد و از نظر وزن 42 درصد افزایش یافته است.

مسعود عاطفی افزود: در این مدت 25 هزار و 279 کیلوگرم زعفران در قالب این بسته‌بندی به ارزش 34 هزار دلار از گمرک‌ها و بازارچه‌های مرزی خراسان رضوی صادر شد. وی ادامه داد: در همین مدت 16 هزار و 415 کیلوگرم زعفران نیز در قالب بسته‌بندی‌های ده تا 30 گرمی به ارزش 24 هزار دلار از گمرکات و بازارچه‌های مرزی خراسان رضوی صادر شد. این حجم در مقایسه با مدت مشابه سال‌گذشته در وزن 19 درصد و از نظر ارزش 18 درصد کاهش داشت. خراسان رضوی پنج گمرک شامل لطف‌آباد و باجگیران به ترتیب در شهرستان‌های درگز و در سرخس با کشور ترکمنستان، دوغارون شهرستان تایباد در مرز افغانستان و نیز مشهد و همچنین دو بازارچه مرزی تایباد در مرز افغانستان دارد./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر