jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۹۳۰۰۵۶   ۱۸ مرداد ۱۳۹۵  |  ۲۰:۱۵

بررسی های قضایی و پلیسی نشان می دهد «طاها» کودک 3 ساله ای که آثار ضرب و جرح شدیدی در اندام های مختلف بدنش نمایان است، قربانی کودک آزاری در پی یک رابطه پنهانی شده است.

آزارهای وحشیانه «طاها کوچولو» در ارتباط پنهانی زن متاهل با پسر جوان

به گزارش جام جم آنلاین از رکنا، هفتم مرداد، مأموران اورژانس اجتماعی مشهد، پسربچه سه ساله ای را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد رساندند که جراحت ها و کبودی های زیادی در سر و صورت و پاهایش خودنمایی می کرد. این کودک که از شدت درد به خود می پیچید توسط کادر درمانی بیمارستان بستری شد و تحت درمان قرار گرفت.

از سوی دیگر با گزارش این حادثه تلخ به دستگاه قضایی، پرونده ضرب و جرح این کودک با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع به شعبه 217 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارجاع شد و مورد رسیدگی قرار گرفت.

«قاضی هادی سبحانی» که با دیدن وضعیت وخیم کودک، پی به یک رابطه پنهانی برده بود بلافاصله دستور دستگیری عامل یا عاملان این کودک آزاری شدید را صادر کرد و بدین ترتیب مادر 31 ساله این کودک بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت.

این زن که مدعی بود همسرش به اتهام مواد مخدر در زندان به سر می برد، رابطه پنهانی خود با یک جوان غریبه را فاش کرد و گفت: از مدتی قبل با پسری که قصد ازدواج با مرا داشت آشنا شدم و او به خانه ام رفت و آمد می کرد.

وی ادامه داد: من در بیرون از منزل به سر می بردم و پسرم را نزد آن جوان گذاشته بودم. وقتی به منزل بازگشتم دیدم آن جوان غریبه فرزندم را داخل حمام کشانده و او را مورد ضرب و جرح قرار داده است. در آن لحظه پسرم را از دست او گرفتم ولی او از خانه ام فرار کرد!!

بنابراین گزارش، کودک 3 ساله که هنوز دردهای ناشی از کودک آزاری را تحمل می کرد با صدور دستوری از سوی قاضی شعبه 217 دادسرای مشهد به پزشکی قانونی معرفی شد تا پزشکان علت دقیق جراحات وارده در اندام های مختلف او را مورد بررسی قرار دهند و از سوی دیگر نیز مقام قضایی دستور دستگیری جوان مورد ادعای مادر کودک را صادر کرد. این گونه بود که ساعتی بعد تلاش مأموران عملیات ویژه پلیس مشهد برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز شد اما او به مکان نامعلومی گریخته بود.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که پنجشنبه گذشته مأموران انتظامی به سرنخ هایی از مخفیگاه متهم فراری رسیدند و او را در یک عملیات هماهنگ به دام انداختند. این جوان 20 ساله که توسط قاضی سبحانی مورد بازجویی قرار گرفته بود در اظهارات خود ضمن اعتراف به رابطه خیابانی با زن 31 ساله گفت: ما با یکدیگر همشهری هستیم و در یک مجلس با هم آشنا شدیم. از آن روز به بعد به خانه آن زن تنها می رفتم تا این که چند روز قبل وقتی کودک او را در آغوش گرفته بودم آن کودک مدام گریه می کرد به همین خاطر مادرش برای آن که او را ساکت کند ضربه ای به صورتش زد که پسر بچه روی زمین افتاد.

بنابراین گزارش، در حالی مقام قضایی دوباره کودک مذکور را برای انجام معاینات و آزمایش های تکمیلی به پزشکی قانونی خراسان معرفی کرده است که این زن 31 ساله و جوان غریبه نیز با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند تا بررسی های بیشتری درباره ادعاهای آنان صورت گیرد چرا که ضربه های وارده به سر و صورت کودک معصوم مهلک تر از مواردی است که متهمان در ادعاهای خود مطرح می کنند!!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
طاهره
-
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
به چنین شخصی نمیشه مادر گفت.لعنت خدا بر تو. به جای اون آقا باید این زن محاكمه بشه
۰
۰
جعفر
-
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
خدا هردوتاشونو مرگ بده
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
منا :هر جفتشون بمیرن
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
واقعا خیلی ناراحت شدم من خودم مادر هستم
۱
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
بایدهردوتارااعدام كنند واقعاادم دلش كباب میشه
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
جگرم سوخت بخدادارم اتش میگیرم چرااین هارااعدام نمی كنید
۱
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
چه راحت حكم صادر میكنین ،، اگه این دوتا اعدام شوند دیگه هیچكی بچشو نمیزنه ، اگه اینجوری باشه باید همه اعدام شوند ، باید فرهنگ سازی كرد ، این دوره و زمونه همه مشكل دارن ، باید مشكلات مردم از جمله كار و سرمایه و درمان و ... تاحدودی بهبود داده شود تا اعصاب خانواده ها آرامتر شود
۰
۰
خرمگس
-
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
خودت میگی خودتم جوابشو میدی ... بابا خیلی هنرمندی!!!!!!!! راستی از پارچه فروشی تون چه خبر؟؟؟ قیمت فاستونی الان چنده؟ !!!!!!!!!!!!!!!!
میثم
-
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
حالا كی گفت كه قرار هست اعدام بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یاس
-
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
ای خدااا... جالبه بعد هر خبری هم ایشون چندین پیام میگذارند آنهم از نوع ضد و نقیض و خنده دار
ایرانی
-
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
واقعا متاسفم ما داریم به كجا میرویم . به خاطر عیش و نوش كثیف خودشان چه بلایی سر بچه میارن. یكی میلیون ها خرج میكنه بچه دار شه یكی مثل این حیوون ... مهدی فاطمه بیا كه بچه شیعه ها چكار میكنن
۲
۰
بی طرف
-
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
من اصلا نظر نمیدم در مورد این حیوان صفت ها
۱
۰
نرم افزار موبایل
-
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۰
این هااگه اعدام نشونددرس عبرت نمیشه برای بقیه فردابازهمین اتفاق هامی افتد در یه جایی دیگه دریه شهری دیگه
۳
۰
محمد.. شریف
-
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
با سلام ... بالاخره قاضی چكار كنه اعدام بده ..؟ یا نه..؟نرم افزار تكلیف رو مشخص بفرما.. شما كه یك پای ثابت این صفحه ای.. ونظراتت همه قابل درج..
۲
۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ای خاک بر سر این مادر.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها