jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۲۹۸۷۶   ۱۸ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۸:۳۰

ورزشکاران ایرانی امروز هم در المپیک 2016 به میدان می روند.

برنامه رقابت‌ ورزشکاران ایران در روز سوم المپیک

به گزارش جام جم آنلاین ، سومین روز از بازی‌های المپیک 2016 ریو در حالی پیگیری خواهد شد که ورزشکاران کشورمان در دو رشته با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

براساس برنامه از ساعت 16:30 روز دوشنبه به وقت کشورمان، پوریا نوروزیان در رشته تیراندازی و ماده تفنگ بادی 10 متر مردان باید در کنار دیگر تیراندازان المپیکی به رقابت بپردازد. او در مرحله مقدماتی با 51 تیرانداز مسابقه خواهد داد و در صورت صعود به فینال باید از ساعت 19:30 به میدان برود.

همچنین از ساعت 17:30 مهسا جاور در مرحله شانس مجدد مسابقات روئینگ به آب خواهد زد. جاور قرار بود رقابت خود را دیروز برگزار کند، اما این رقابت به‌دلیل شرایط نامناسب آب و هوا و مواج بودن دریاچه، به روز دوشنبه موکول شد.

جاور در گروه دوم مرحله مقدماتی با حریفانی از آمریکا، اندونزی، لیتوانی، دانمارک و آرژانتین هم‌گروه بود و در پایان با رکورد 8:39.28 دقیقه در جایگاه چهارم گروهش قرار گرفت. این ورزشکار در مرحله شانس مجدد با ورزشکارانی از ترینیداد و توباگو، الجزایر، پرو و باهاماس هم‌گروه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها