فرار صدها دختر عراقی از جهنم داعش برای شماری از آنان شادی و آرامش به همراه نداشته است، بلکه می توان آن را فرار از جهنم داعش به دوزخی دردناکتر دانست.
کد خبر: ۹۲۹۶۷۴
سرنوشت تلخ دخترانی که داعشی ها به آنان تجاوز کرده اند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، پس از فرار صدها دختر ترکمن عراقی از جهنم برده داری جنسی داعش، سرنوشتی که در انتظار این دختران است، طرد شدن از سوی خانواده هایشان است. دلیل نپذیرفتن این دختران از سوی خانواده هایشان این است که آن ها از سوی عناصر گروه تروریستی داعش مورد تجاوز قرار گرفته اند.

براساس گزارش های به دست آمده و گفته های دختران نجات یافته از اقدامات داعش، برخی از خانواده های ترکمن عراقی از دو سال پیش با موضوع ربوده شدن دخترانشان از سوی این گروه تروریستی درگیر و در تعامل بودنده اند. آنان این موضوع را ننگی می دانند که باید آن را از خانواده پاک کرد تا خانواده بار دیگر عزت خود را باز یابد.

از سوی دیگر، یک پنجم زنان ترکمان ربوده شده از سوی تروریست های داعش که توانسته اند از بردگی عناصر داعش فرار کنند، موفق شده اند به کانون خانواده هایشان بازگردند اما خانواده ها از بیم به خطر افتادن آبرویشان از دادن اطلاعات به نهادهای مختلف در این زمینه خودداری می کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
مرتضی64
-
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
جهل آدمی در قرن 21
ض
-
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
والا به قران ، بجای اینكه تسلای خاطر بشن بدتر میكنن ، عزت رو لكه دار كردن
یه ایرانی
-
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
ای خدا. این بیچاره ها از داعش بكشن یا از جهل خانواده هایشان . مظلوم ها از اونطرف عذاب دیدن از این طرف درد
روح الله
-
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
نفرین بر كسانی كه داعش رو به وجود اوردند/ مرگ بر سران اروپایی و غربی و جزیره های مرتجع عرب/ تركیه منافق
كسرا
-
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
۰
۰
جهل خانواده هاشون از ظلم داعشی ها سوزناكتره

نیازمندی ها