اکبر رجبی، مدیر موسسه طلوع بی‌نشان‌ها :

به معتادان پاک شده، اعتماد کنیم

"دارم دیوانه می‌‌شوم. بلایی سر بچه‌ام آمده که قلبم را به درد آورده است. دخترم هفده‌ساله است و هرروز برای تفریح و ورزش به پارک بانوان در بوستان بزرگ ملت می‌رفت."
کد خبر: ۹۲۹۲۸۹
اقدام زشت زنان در پارک بانوان با دختر 17 ساله

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ دلمان خوش بود که به یک مجموعه ویژه بانوان رفت‌وآمد دارد و مشکل خاصی وجود ندارد. بهاره از چندی قبل حرکات و رفتار عجیبی داشت.

گوشه‌گیر و منزوی شده بود و با کسی حرف نمی‌زد. همسرم می‌گفت سربه‌سرش نگذاریم؛ چون این رفتارها در سن نوجوانی طبیعی است. کمی نگران بودم؛ اما چیزی نمی‌گفتم. هفته قبل یک‌روز سراسیمه وارد خانه شد و در را محکم بست. علت این کارش را پرسیدم. گفت دو جوان موتورسوار مزاحمش شده‌اند و دست از سرش بر نمی‌دارند.

حال بهاره اصلا خوب نبود و وقتی حرف می‌زد، صدایش را می‌کشید. به حرکاتش مشکوک شده بودم. تا بعدازظهر خودش را در اتاق زندانی کرده بود. هر چه در می‌زدیم، جواب نمی‌داد.

می‌ترسیدیم بلایی سر خودش آورده باشد. بالاخره با سر‌وصدا و تهدید در اتاق را باز کرد. او را به دکتر رساندیم. فکر می‌کردم قرص یا دارویی خورده است؛ اما قبل از آنکه او را به آزمایشگاه ببریم، خودش گفت موادمخدر مصرف می‌کند. با شنیدن این حرف، دنیا روی سرم خراب شد.

دخترم می‌گفت در مجموعه بانوان پارک ملت مشهد زنانی هستند که دختران جوان را معتاد می‌کنند و این فضا خیلی آلوده شده است.

موضوع را به کلانتری سجاد مشهد اطلاع دادم. باید نظارت بیشتری بر این مجموعه باشد. ما بهاره را زیرنظر درمانگر اعتیاد قرار داده‌ایم.

منبع:رکنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱۵
ناشناس
-
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
۰
۰
تاسف برای كسانی كه اتفاق نیفتاده در كنسرت عقیلی را لغو میكنند ولی عوامل اتفاق زا در پاركها را آزاد میگذارند.
فقیر صنعتی شریف
-
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
تو چه سبك مغزی
ب
-
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
دنبال چی می گردی ؟؟؟ چه ربطی داره ؟؟؟ متاسفانه اگر در نظر گذاری یكی حرف منطقی و درست بذاره اصلا درج نمی شه ولی امثالهم شده نظر گذاری .
بهروزرجبی
-
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
۰
۰
سلام.به همین راحتی یك دختر نوجوان را معتاد می كنند پس این پلیس مشهد چه می كند؟!!!اینكه پارك مختص بانوان است باید تحت پوشش امنیتی وانتظامی بیشتری قرارگیردمتاسفانه این اتفاق ضعف فرماندهی ومدیریت پلیس مشهد رانشان می دهد .به احتمال زیادتنها این یك مورد هم نیست زیرا از ده ها وشاید صد ها موردیكی رسانه ای میشود. ان شاءالله كه با درایت فرماندهی محترم ناجا این خلاء ونقیصه چه درمشهد وچه درسایر شهرهای كشورهرچه سریعترمرتفع گردد.
میثم
-
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
پس كی كنسرت هارو لغو كنه ؟؟؟؟؟ هرچی جوون معتاد و خراب بیشتر جیب اقایون پرتر
rezamohedean@yahoo.com
-
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
موادمخدردرپارك ملت مشهدمخصوص بانوان پلیس چیكارمیكنی واقعادرمشهد
شهرام
-
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
مراقب باش كنسرت خوانندگان سنتی برگزار نشه . اره داداش
فقیر صنعتی شریف
-
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
جامعه ای كه پدر و مادر ها به فكر روزمرگی خودشان هستند و از بچگی كه به دنیا اورده اند غافل شده اند و غرق در امیال خویش هستند.و وقتی خانواده مسیر درستی رو برای فرزندانش طراحی نكند. معلوم است كه جوان باید به سمتی كشیده میشود كه خانواده فكرش رو هم نمیتونه بكنه
علی
-
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
الان جوانها بیشترین وقتشون را درجامعه میگذرانند پدر ومادر كه نمیتونن مثل عهد قجر بچه ها رو كنترل كنن 70درصد تربیت الان به جامعه ومحیطهای تحصیلی وتفریحی مربوط میشه
من
-
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
متاسفانه در جامعه ما برای زنان پلیس شده وسیله ای كه هر موقع آنها دلشان خواست پلیس باید مداخله كند و اگر جلوتر وارد شوند فورا آنها را محكوم می كنند كه آزادی آنها را سلب كرده اند .
نظر
-
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
تو این كشور مساله پوشیدن ساپورت خیلی مهمتر از دیگر مسایل كشور هست !!!!!!
ف
-
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
آره ساپورت هم واسه خودش آفتی شده.مثل مواد مخدر.چیزی كه بد و زشته همیشه زشت و بد بوده.مثال میخوای بزنی یه مثالی بزن كه با عقل جور در بیاد
بی طرف
-
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
تقصیره والدینه. تقصیر پارك نیست بخدا
نرم افزار موبایل
-
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
۰
۰
واقعا متاسفیم
امین
-
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
۰
۰
متاسفانه در جامعه ما نیمه زنان را به حال خود رها كردند تا ازاد باشند و دائم بر سرنیمه دیگر یعنی مردها میزنند كه حجب و حیا داشته باشید.البته منكر حركت زشت و ناپسند اقایانی چون این موتور سواران نیستم و باید به اشد مجازات برسند

نیازمندی ها