پس از پایان تمرین سنگین سه وزنه‌بردار حاضر در اردوی تیم ملی و نیز تشکیل دوازدهمین جلسه شورای عالی فنی در نهایت تکلیف دو سهمیه باقی‌مانده کاروان پنج نفره وزنه‌برداری ایران در برزیل مشخص شد.
کد خبر: ۹۲۳۹۴۲
مولایی از تیم ملی وزنه‌برداری خط خورد/ براری و هاشمی المپیکی شدند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، پایان دوازدهمین جلسه شورای عالی وزنه‌برداری که بلافاصله بعد از تمرین سنگین وزنه‌برداران اردونشین تیم ملی برگزار شد، با مشخص شدن تکلیف 2 سهمیه باقی‌مانده از مجموع 5 سهمیه کاروان وزنه برداری ایران اعزامی به المپیک 2016 ریو توام بود.

در خاتمه دوازدهمین جلسه شورای عالی فنی و پس از توضیحات کامل و فنی سجاد انوشیروانی در خصوص شرایط چند ماه اخیر وزنه برداران و نیز آخرین رنکینگ 3 سال اخیر مسابقات جهانی در اوزان (94 ،105 و 105+ کیلوگرم) اعضای شورای عالی فنی انتخاب 2 نماینده باقی‌مانده را به رای‌گیری گذاشتند و در نهایت از مجموع 15 رای ماخوذه نتایج زیر کسب و تکلیف 2 سهمیه نهایی کاروان وزنه برداری مشخص شد.

در خاتمه رای‎گیری اعضای شورای عالی به ترتیب محمدرضا براری با کسب 12 رای و علی هاشمی با به دست آوردن 10 رای بعنوان نماینده های المپیکی ایران در اوزان 105 و 94 کیلوگرم گزینش شدند. بهادر مولایی ملی پوش شایسته دسته فوق سنگین کشورمان نیز اگر چه در چند ماه گذشته زحمات بسیاری را در تمرینات شبانه روزی تیم ملی متحمل شد اما در نهایت بواسطه عملکرد فنی و رکوردی نه چندان قابل قبولی که از خود بجای گذاشت متاسفانه نتوانست بیش از 4 رای از مجموع 13 رای ثبت شده را کسب کرده تا بدین واسطه از قطار ریو پیاده شود.

کاروان 5 نفره وزنه برداری ایران در بازی‎های المپیک 2016 ریو را به ترتیب کیانوش رستمی دردسته 85 کیلوگرم،علی هاشمی و سهراب مرادی در دسته 94 کیلوگرم، محمدرضا براری در دسته 105 کیلوگرم و در نهایت بهداد سلیمی در دسته 105+ کیلوگرم تشکیل می‎دهند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها