jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۳۲۱۶   ۲۹ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مهدی سهرابی، ملی‌پوش دوچرخه‌سواری درباره انتخاب نشدنش واکنش نشان داد. او گفت: فدراسیون اعلام می‌کرد، نفرات اعزامی اواسط مسابقات تور چین اعلام می‌شوند، اما همه‌اش دروغ بود. اسامی سه نفر اعزامی پیش از این اعلام شده و حتی آی‌دی کارت هم صادر شده بود که من در آن فهرست حضور داشتم و نام قادر میزبانی خط خورده بود، اما نمی‌دانم چرا چنین اتفاقی افتاده است. در روز اعزام به چین هم شنیدم قمری به احد کاظمی گفته بود مهدی سهرابی خط خورده است.

سهرابی ادامه داد: تمام برنامه‌هایی که در کمیته فنی داشتند، دروغ بوده و مسئولان فدراسیون فقط ورزشکاران و رسانه‌ها را سرکار گذاشتند و بازی‌شان دادند! اگر بحث انتخابی بوده، من در تمامی مسابقه‌ها در مجموع جزو سه نفر اول بوده‌ام.

ملی‌پوش دوچرخه‌سوار با اشاره به بحث دوپینگ گفت: در روزهای گذشته دوپینگ‌هایی صورت گرفته است که مسئولان فدراسیون همه آنها را لاپوشانی می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر